IzakTV

Strona główna » Emeritos Banditos, Wisła All in! Games Kraków oraz ACTINA PACT w kolejnych międzynarodowych starciach

Emeritos Banditos, Wisła All in! Games Kraków oraz ACTINA PACT w kolejnych międzynarodowych starciach

Autor: Michał Maćkowski
Emeritos Banditos

Czas na kolejne emocje związane z polskimi drużynami. Dzisiaj Emeritos Banditos, Wisła All in! Games Kraków oraz ACTINA PACT powalczą o kolejne punkty w ramach lig ESEA. 

Dzień rozpoczniemy z reprezentantami Wisły All in! Games Kraków. Po wczorajszym rozbiciu ACTINY PACT już dzisiaj Wisła All in! Games Kraków będzie miała okazję zdobyć kolejne punkty w ramach ESEA MDL. Białą gwiazdę czekają dzisiaj dwa spotkania. Najpierw ekipa Grzegorza “Szpero” Dziamałka zmierzy się z niemieckim ALTERNATE aTTaX, a godzinę później stawi czoła międzynarodowemu GamerLegion.

Po zakończonym drugim spotkaniu Wisły Kraków na serwerze zamelduje się ACTINA PACT. Po wczorajszej srogiej porażce zespół Dawida “lunATica” Cieślaka już dzisiaj będzie miał okazję się zrehabilitować. Przeciwnikami polskiej drużyny będą reprezentanci Galaxy Racer.

Dzień zakończymy z emerytami. Emeritos Banditos już dzisiaj stanie przed okazją zdobycia szóstego zwycięstwa. Po ostatnim dreszczowcu i dużej ilości emocji być może przyszła pora na szybkie i łatwe zwycięstwo. Tego dowiemy się już 21:00, kiedy to emeryci rozpoczną pojedynek z Serenity_Gaming.

Harmonogram na dziś

  • Wisła All in! Games Kraków vs ALTERNATE aTTaX – 17:00 (BO1, tranmisja)
  • Wisła All in! Games Kraków vs GamerLegion – 18:15 (BO1, tranmisja)
  • ACTINA PACT vs Galaxy Racer – 19:30 (BO1, transmisja)
  • Emeritos Banditos vs Serenity_Gaming – 21:00 (Mirage, transmisja)