IzakTV

Strona główna » Emeritos kasują rywali! Gładka przeprawa na de_mirage

Emeritos kasują rywali! Gładka przeprawa na de_mirage

Autor: Mateusz Lechowicz

Polskie derby przeciwko formacji ‘Udreka 13’ z bilansem 4-4 nie stawiły Emerytom żadnych problemów. Dobry start zapoczątkował pasmo wygranych rund, które zagwarantowały 6 zwycięstwo z rzędu ekipie Emeritos!

Brak Piotra ‘Izaka’ Skowyrskiego podczas wtorkowych derbów nie wpłynął negatywnie na naszych Emerytów. Bardzo dobra forma Pashy od startu spotkania dała o sobie znać. Pewnie wygrana pistoletówka pociągnęła za sobą szereg czterech kolejnych wygranych rund. Już wtedy mogliśmy mieć wrażenie, że nie będzie to ciężkie spotkanie dla ekipy Emeritos Banditos. Dodatkowo obecność Leha w zespole pozytywnie wpłynęła na komunikację w całym spotkaniu, co widać było podczas spokojnie rozgrywanych rund. Rywale z pewnością nie należeli do tych z najwyższej półki. Dziwnie zajmowane pozycje, brak krycia kolegów i pojedyncze wejścia na Emerytów, można wymieniać długo. Nic więc dziwnego, że ‘Udreka 13’ byli w stanie ugrać wyłącznie jedną rundę po stronie terrorystów. Wypracowana przewaga przez ekipę EB pozwoliła wprowadzić trochę luzu do swojej gry, którą finalnie wykorzystali ich rywale. Nie był to jednak comeback podobny do tego wykonanego przez Astralis podczas majora w Atlancie. Emeritos Banditos szybko zgasiło wolę walki rywali, kończąc całe spotkanie czterema rundami zdobytymi przez przeciwnika. Kolejny dobry mecz w wykonaniu Pashy i spółki pozwolił awansować Polakom na 54 miejsce w rankingu ESEA Open. Do końca fazy zasadniczej pozostały już tylko trzy mecze, więc Emeryci mogą być już praktycznie pewni występu w fazie playoff!

Kolejny mecz Emeritos Banditos rozegrają 03.10 w sobotę o godzinie 19:00. Zmierzą się w nim przeciwko mieszanej drużynie z europy, UPIT 2_0. Całe spotkanie dostępne będzie na kanałach IzakaPashyPevoraSaja i PAGO, a także Leha. Wyniki drużyny i aktualną sytuację w lidze możecie znaleźć pod tym linkiem.