IzakTV

Strona główna » ENCE z przegraną! Polacy już dziś powalczą o play-offy DH Open November

ENCE z przegraną! Polacy już dziś powalczą o play-offy DH Open November

Autor: Marcin Kapusta

Drugi dzień nie był łaskawy dla Polaków. Najpierw podopieczni kubena ulegli BIG, a później ich los podzieliło również ENCE, które przegrało z rozpędzonym Fnatic!

W pierwszym spotkaniu zawodnicy BIG po dosyć jednostronnej walce pokonali podopiecznych Jakuba “kubena” Gurczyńskiego z MAD Lions. Na Mirage’u pokazali swoją siłą, niszcząc oponentów 16:4, natomiast Dusta II zabezpieczyli w stosunku 16 do 13. Tym samym niemiecko-duński kolektyw osiągnął bilans 2-0, przez co awansował do play-offów. Równocześnie MOUZ z nożem na gardle podejmowało GamerLegion w meczu eliminacyjnym. Po zaledwie dwóch mapach to popularne “Myszy” z kwitkiem odprawiły szwedzką drużynę.

O 16:45 odbyły się rosyjskie derby z udziałem forZe i Teamu Spirit. Miały one ogromną wartość, wszak rozchodziło się o utrzymanie w listopadowej edycji DH Open. Pierwsza mapa była niesamowicie zacięta i dopiero po dogrywce zakończyła się na korzyść forZe. Niemniej Andrey “Jerry” Mekhryakov i spółka na tym nie poprzestali, ponieważ na Nuke’u zniszczyli swoich rodaków wynikiem 16:0. Tym samym skompromitowane Spirit musiało pożegnać się z dalszą rywalizacją.

Zwieńczeniem drugiego dnia zmagań okazał się pojedynek ENCE eSports z Fnatic. Rozpędzona brytyjsko-szwedzka ekipa po pierwszej połowie na Overpassie wygrywała 12:3, aczkolwiek miała ogromny trud, by domknąć tę mapę. Udało się to dopiero w 30. rundzie. Z kolei na Nuke’u triumfowała 16:9, dzięki czemu zabezpieczyła miejsce w play-offach.

Wyniki drugiego dnia DH Open November 2021
BIG 20 MAD Lions Mirage 16:4, Dust II 16:13
 MOUZ 20 Team GamerLegion Ancient 16:11, Nuke 16:13
forZe 20 Team Spirit Ancient 19:15, Nuke 16:0
Fnatic 20 ENCE eSports Overpass 16:14, Nuke 16:9

Już dziś cztery drużyny zagrają o być albo nie być. O 16:00 MAD Lions stanie w szranki z MOUZ, natomiast trzy godziny później zespół Pawła “Dychy” Dychy i Olka “hadesa” Miśkiewicza zawalczy z forZe.

Harmonogram trzeciego dnia DH Open November 2021
16:00 MOUZ vs MAD Lions
19:15 forZe vs ENCE eSports

RELACJA TEKSTOWA Z WYDARZENIA