IzakTV

Strona główna » Epsilon pokonuje LDLC w meczu otwarcia ESL Pro European Championship

Epsilon pokonuje LDLC w meczu otwarcia ESL Pro European Championship

Autor: Sergiusz Lelakowski

Epsilon wygrywa mecz otwarcia ESL Pro European Championship 16 do 14 i przechodzi do kolejnej fazy turnieju. LDLC walczyło ale jednak ostatecznie nie potrafił się przeciwstawić swoim przeciwnikom na mapie de_overpass. Pomimo porażki europejski mix nie traci jeszcze szans na triumf w całym turnieju. 

kioShiMa i spółka rozpoczęli spotkanie po stronie CT. Wygrana pistoletówka pozwoliła im dość łatwo zgarnąć również drugą rundę. Dzięki ostatnim zmiany w ekonomi gry LDLC już w 3 rundzie było stać na solidne zakupy co przełożyło się na zdobycie pierwszego z 10 punktów jakie zanotowali w pierwszej połówce. Pięć rund zdobytych przez Epsilon nie było wynikiem zbyt imponującym, ale był na tyle wysoki, że pozwolił im na podjęcie wyrównanej walki w drugiej części spotkania.

CRUCIAL wraz z kolegami od razu zabrał się do odrabiania strat i po kilku rundach doprowadzili do remisu 12 do 12. To właśnie wtedy spotkanie nabrało rumieńców i zaczęła się walka na śmierć i życie. Zwycięstwo oznaczało kilka spotkań mniej i bezpośredni awans do półfinału, porażka spadnięcie do drabinki przegranych i długa przeprawę do potencjalnego finału. Każdy punkt był na wagę złota i mógł przesądzić o zwycięstwie. LDLC odzyskało na chwilę prowadzenie, ale wynik 13 do 12 to był ostatni moment, w którym mogli się cieszyć przewagą. Pojedynek zakończył się wynikiem 16 do 14 dla Epsilon i to oni jutro zmierzą się z wygranym meczu AGO VS ALTERNATE aTTaX. LDLC trafia do drabinki przegranych i wciąż nie traci szans na zwycięstwo w turnieju.

Epsilon vs LDLC 
16:14 
de_Overpass

Już o 11:45 rozpocznie się drugi mecz w ramach ESL Pro European Championship. Zmierzy się w nim wspomniane AGO esport oraz ALTERNATE aTTaX. Spotkanie obejrzycie na kanale ESL Polska.
Pula nagród w tym turnieju wynosi 70 000 euro.

Oglądaj użytkownika esl_csgo_pl na żywo na www.twitch.tv