ESG Tour Mykonos: BIG wyeliminowało Team EnVyUs

Autor: Patryk Głowacki

Druga drużyna pożegnała się już z ESG Tour Mykonos. Z turnieju odpadło Team EnVyUs, które uległo w pojedynku z BIG.

Początek spotkania należał do w większości francuskiej formacji, która dobrze radziła sobie na wybranym przez siebie inferno. Po dość równej pierwszej połowie (6:9), “EnVy” rozegrało bardzo solidną stronę antyterrorystów, dzięki czemu pewnie zapisało mapę na swoje konto.

Przegrana na pierwszym placu gry musiała mocno podrażnić BIG, gdyż w dwóch kolejnych odsłonach pojedynku przewaga drużyny niemieckiej organizacji nie ulegała wątpliwości. Zarówno na mirage, jak i train Johannes “tabsen” Wodarz i spółka szybko przejęli inicjatywę, już w pierwszej połowie wychodząc na prowadzenie. Później dystans między zespołami tylko się powiększał, dlatego to podopieczni Alexandra “kakafu” Szymanczyka będą dalej rywalizować w turnieju.

BIG – Team EnVyUs 2:1 (8:16 – inferno, 16:7 – mirage, 16:6 – train)

Następnym meczem rozgrywek będzie decider pomiędzy Gambitem Esports, a mousesports. Spotkanie już trwa. Wygrany tego meczu awansuje do półfinału zawodów. Transmisję z meczu przeprowadza kanał ESG Tour.