ESL MP: Dobrze grające PACT remisuje i wygrywa z AGO

Autor: Michał Maćkowski

Ostatnie spotkanie w ramach czwartkowych starć w ESL Mistrzostwach Polski lepiej zakończyło się dla PACT’u, które najpierw zremisowało, a potem wygrało z AGO.

Pierwszy pojedynek rozegrany został na mapie Dust2. Emocji w tym meczu było niesamowicie dużo, a żadna z drużyn nie chciała odpuścić do samego końca. Pistoletówka wpadła na konto PACT, jednak ponownie do gry wkroczył force, który tym razem został wygrany przez AGO. Jastrzębie dzięki temu zaczęły dominować w spotkaniu i dopiero przy stanie 7:2 rywale się przebudzili i doprowadzili do wyniku 7:8. Po zmianie stron ekipa Dawida “lunAtica” Cieślaka nadal pokazywała się z dobrej strony i coraz bardziej przybliżała się do zwycięstwa. Natomiast w odpowiednim momencie do gry zaczęli wracać reprezentanci AGO, którzy doprowadzili do remisu i podzielenia się punktami.

Następnie gracze przenieśli się na Inferno, gdzie pierwsza połowa była bardzo wyrównana. PACT mimo słabego początku ponownie wróciło do meczu  i nawet dogoniło rywali, kończąc pierwszą połowę tylko z punktem straty. To jedno oczko udało się już na samym początku drugiej połowy odrobić, dobrym wejściem na bombsite B, co pozwoliło wygrać ważną rundę pistoletową. Ten pierwszy punkt po stronie terrorystów nie był przypadkiem, ponieważ już do samego końca zespół PACT dominował w spotkaniu, oddając rywalom w drugiej połowie tylko jedną rundę. Mapa Inferno wpadła na konto zespołu Dawida “lunAtica” Cieślaka wynikiem 16:9.

PACT vs AGO – 15:15 (Dust2)

AGO vs PACT – 9:16 (Inferno)