ESL MP: Izako Boars i ACTINA PACT dzielą się punktami

Autor: Michał Maćkowski
darko

Za nami pierwszy dwumecz w trzeciej kolejce ESL Mistrzostw w Polski, gdzie Izako Boars z ACTINA PACT podzieliło się punktami.

Pierwsze spotkanie rozegrane zostało na Dust2, które lepiej rozpoczęli zawodnicy Izako Boars. Dziki wygrały pistoletówkę i kolejne dwie rundy, co spowodowało, że już na samym początku zbudowali sobie dobrą przewagę. Jednak bardzo szybko do gry wrócili gracze ACTINA PACT, którym udało się wygrać pierwszą połowę 9:6.

Po zmianie stron nadal mogliśmy oglądać dobrą grę ze strony ekipy Kacpra “Darko” Ściery, której udało się doprowadzić do stanu 11:6. Wtedy jednak do gry zaczęło wracać Izako Boars,  co spowodowało jeszcze większe emocje. Spotkanie do samego końca było bardzo wyrównane, a żadna z drużyn nie chciała odpuścić. Ostatecznie to Karol “tecek” Kapczyński i spółka zwyciężyli pierwszą mapę wynikiem 16:14.

Następnie przenieśliśmy się na mapę Mirage, gdzie początek spotkania należał do ACTINA PACT, które prowadziło już 7:3. Jednak ponownie w idealnym momencie do gry powrócili zawodnicy Izako Boars. Dziki zaczęły prezentować solidną obronę, co spowodowało wygraniem pierwszej połowy 8:7. Niestety mecz w drugiej połówce nie był już tak wyrównany, a totalną dominację zaprezentowali nam reprezentanci ACTINA PACT,  którzy pozwolili swoim przeciwnikom tylko na jedną rundę po stronie atakującej. Druga mapa zakończyła się wynikiem 16:9, a obydwie drużyny dodały do swojego konta po trzy punkty.

Izako Boars vs PACT – 16:14 (Dust2)

PACT vs Izako Boars – 16:9 (Mirage)