• Strona Główna
  • DreamHack Sevilla 2019
  • CS:GO
  • Wywiady
  • Felietony
  • Recenzje
  • Strefa Izaka
  • Redakcja
  • Kontakt
IzakTV
  • wtorek, 10 Grudzień 2019
IzakTV
  • Strona Główna
  • DreamHack Sevilla 2019
  • CS:GO
  • Wywiady
  • Felietony
  • Recenzje
  • Strefa Izaka
  • Redakcja
  • Kontakt
Strona główna » ESL One Cologne: Natus Vincere eliminuje NiP w ćwierćfinale!

ESL One Cologne: Natus Vincere eliminuje NiP w ćwierćfinale!

05/07/2019 Mateusz Olczyk Counter-Strike: Global Offensive 0 comments
ESL One Cologne: Natus Vincere eliminuje NiP w ćwierćfinale!

Drugie z ćwierćfinałowych starć ESL One Cologne 2019 za nami! Ze starcia tytanów to Natus Vincere wraca na tarczy, awansując tym samym do półfinału!

Pierwszą z map tego starcia było Inferno, które zaczęło się od zwycięstwa NiP w rundzie pistoletowej. Tuż po tym to jednak zawodnicy Natus Vincere pociągnęli kapitalną, 6-io punktową serię, dzięki czemu wręcz wystrzelili na prowadzenie. Szwedzi nie pozostali dłużni i szybko odpowiedzieli swojemu oponentowi prawie taką samą ilością zaliczonych na swoje konto punktów. Ostatnie trzy rundy pierwszej połowy przesądziły jednak o tym, że to ukraińsko-rosyjska formacja zamknęła ją z niewielkim, ale jednak, prowadzeniem 8:7.
Początek rozgrywki po zmianie stron zdawał się sugerować, że Ninje są w stanie podyktować swoje warunki w starciu, jednak stało się coś zupełnie odwrotnego – zawodnicy NaVi pociągnęli kolejną świetną, tym razem 5-io punktową serię. Choć GeT_RiGhT i spółka próbowali jeszcze powalczyć o zwycięstwo, to skończyło się tylko na staraniach. Ich przeciwnicy zamknęli mapę z wynikiem 16:12.

Drugą mapą tego starcia był Mirage, którego wygraną pistoletówką otworzyło zaczynające po stronie broniącej NaVi. Chociaż ich przeciwnicy zaliczyli rund na swoje konto, to niemalże cała pierwsza połowa tej mapy ubiegła pod znakiem dominacji zespołu Zeus’a, który zamknął ją z mocną przewagą 10:5.
Pierwsze rundy po zmianie stron należały do ukraińsko-rosyjskiej drużyny, a ładna, 4-ro puntkowa seria wyprowadzona przez NiP nie wystarczyła do odrobienia strat. NaVi dość szybko zamknęło starcie z rezultatem 16:9, awansując tym samym do półfinału, w którym to przyjdzie im powalczyć z Liquid!

NaVi vs NiP – 2:0

  • Inferno – 16:12
  • Mirage – 16:9
  • Tags
  • ESL One Cologne 2019
  • Get_Right
  • Na'vi
  • Natus Vincere
  • Ninjas in Pyjamas
  • NiP
Facebook Twitter WhatsApp
Mateusz Olczyk

Mateusz Olczyk

Zajrzyj na naszego Facebooka
Zajrzyj na naszego Facebooka
Aktualizacje CS:GO
10 Gru 07:56
Update

Aktualizacja CS:GO 10.12.2019 – Świąteczne kurczaki i padający śnieg przejmują serwery!

7 Gru 00:27
Update

Aktualizacja CS:GO 06.12.2019 – mikołajkowy prezent od Valve dla komentatorów

5 Gru 02:57
Update

Aktualizacja CS:GO 05.12.2019 – pierwsze usprawnienia misji z Operacji Shattered Web

26 Lis 22:56
Update

Aktualizacja CS:GO 26.11.2019 – Nowa kapsułka z naklejkami; kolejne poprawki do wydajności gry

23 Lis 11:49
Update

Aktualizacja CS:GO 23.11.2019- zmiana widoczności na mapach, powiększony ekwipunek

Piotr Skowyrski
Strefa IzakaPiotr Skowyrski
Dziennik taty - dzień sześćdziesiąty drugi i trzeci

Dziennik taty - dzień sześćdziesiąty drugi i trzeci

Lis 27th 2019 0
Dziennik taty - dzień sześćdziesiąty pierwszy

Dziennik taty - dzień sześćdziesiąty pierwszy

Lis 25th 20190
Dziennik taty - dzień sześćdziesiąty

Dziennik taty - dzień sześćdziesiąty

Lis 24th 20190

Add IzakTV to your Homescreen!

Add