IzakTV

Strona główna » ESL ostrzega przed oszustami!

ESL ostrzega przed oszustami!

Autor: Bartek Zygmunt

Z roku na rok oszuści robią się coraz sprytniejsi. Niestety, popularyzacja esportu sprzyja naciągaczom. Coraz częściej oszuści oferują pracę w ESL. Jak się okazuje, metod na wyłudzanie pieniędzy w sieci z roku na rok jest coraz więcej.

Dzisiaj, po raz kolejny w tym roku na oficjalnym fanpage ESL Polska pojawił się wpis informujący o oszustach, którzy próbują wyłudzić pieniądze za możliwość pracy na Intel Extreme Masters w Katowicach. W celu wyjaśnienia tych zdarzeń oraz złapania potencjalnych oszustów, ESL skierowało już tę sprawę na policję. Pamiętajmy, żeby informacji o ESL i IEM szukać w oficjalnych źródłach. W przypadku podejrzenia oszustwa poświęćmy trochę więcej czasu i szukajmy potwierdzonych informacji. Przede wszystkim unikajmy nieoficjalnych stron, które bardzo często podają fałszywe informacje mające na celu wyłudzenie od nas pieniędzy. ESL Polska prosi o pilny kontakt wszystkie osoby poszkodowane.

Przykład wyłudzenia pieniędzy możemy znaleźć np. tutaj. Niestety, prób kolejnych oszustw ,,na pracownika ESL” jest coraz więcej. Pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności! Przekaż dalej i nie pozwól aby Twoi znajomi padli łupem oszustów!