IzakTV

Strona główna » Już dzisiaj finał plebiscytu STS na inicjatywę esportową

Już dzisiaj finał plebiscytu STS na inicjatywę esportową

Autor: Komunikat Prasowy

Już dziś o godzinie 18:00 odbędzie się finał plebiscytu na esportową inicjatywę, która otrzyma wsparcie od STS. Do akcji bukmachera dołączyli Paweł “innocent” Mocek oraz Damian “Nervarien” Ziaja, którzy poprowadzą finał głosowania oraz rozegrają specjalny mecz w CS:GO.

Relację z finału możecie obejrzeć na Twitch’u Innocenta i Nervariena. Każdy fan esportu może włączyć się w akcję i pomóc w zebraniu jak największej kwoty, ponieważ STS zasili konto zwycięskiej inicjatywy kwotą równą liczbie widzów w szczytowym momencie oglądalności transmisji.

W trakcie wspólnej transmisji Innocent i Nervarien połączą siły i rozegrają mecz w CS:GO.  STS – organizator głosowania przekaże jedną złotówkę na konto wybranej inicjatywy za każdą osobę, która będzie oglądać transmisję z finału plebiscytu w momencie największej oglądalności. Oznacza to, że każda osoba może włączyć się w akcję i wraz z bukmacherem pomóc w zebraniu jak największej kwoty. Oprócz tego STS przygotowało także konkurs z nagrodami dla fanów esportu.

Głosowanie na esportową inicjatywę dostępne jest za pośrednictwem tej strony. Głos możecie oddać na jeden z trzech projektów – kobiecy turniej CS:GO, ogólnopolskie rozgrywki akademickie Edu Esports League lub turniej PACTit Challenge 4: Multigames. Należy dodać, że głosowanie kończy się już dzisiaj o godzinie 20:00.