EU Minor: AGO Gaming mocniejsze od GODSENT

Autor: Patryk Głowacki

Udany start podczas europejskiego minora zaliczyło AGO Gaming. Polska drużyna pokonała GODSENT, będąc tym samym o krok od awansu do półfinału zmagań.

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana, dlatego wynik dla żadnej ze stron nie był szczególnie korzystny. Minimalną przewagę miało jednak AGO, które utrzymywało swoje prowadzenie, by następnie utrzymać je do samego końca połowy (9:6). Po zmianie stron “Anioły” zaczęły bronić bombsite’ów, a to wychodziło im bardzo dobrze. Szwedzi nie potrafili zaskoczyć swojego rywala, dlatego ich strata mocno wzrosła (14:6). AGO pewnie dystansowało swojego przeciwnika, ostatecznie dość pewnie kończąc spotkanie.

AGO Gaming – GODSENT 16:8 – cache

Polacy nie mają jednak zbyt długiego czasu na odpoczynek. Za kilkanaście minut wicemistrzowie Polski staną bowiem w szranki z Team EnVyUs, które w swoim meczu pokonało Windigo 19:15. Wygrany pojedynku AGO – “EnVy” znajdzie się w półfinale minora.