IzakTV

Strona główna » Europejski oddział sklepu z ekwipunkiem Blizzard już otwarty!

Europejski oddział sklepu z ekwipunkiem Blizzard już otwarty!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Europejski oddział sklepu z ekwipunkiem Blizzarda jest już otwarty i dostępny dla wszystkich klientów z 28 państw członkowskich UE. Produkty będą wysyłane z magazynu zlokalizowanego w Europie, dzięki czemu europejscy klienci otrzymają swoje zamówienia szybciej.

Europejski oddział sklepu z ekwipunkiem Blizzarda – Blizzard Gear Store – jest otwarty i dostępny dla wszystkich klientów z 28 państw członkowskich UE. Produkty będą wysyłane z magazynu zlokalizowanego w Europie, dzięki czemu nasi klienci ze Starego Kontynentu otrzymają swoje zamówienia szybciej, będą ponosić znacznie mniejsze koszty przesyłki i raz na zawsze zapomną o opłatach celnych przy zakupie upragnionych gadżetów, akcesoriów i odzieży sygnowanej przez Blizzard.

Nie przegapcie szansy, by zdobyć figurkę Sylwany z World of Warcraft lub pluszaka Pachimari z Overwatch, które zawsze chcieliście mieć tylko dla siebie.

Zajrzyjcie do europejskiego sklepu z ekwipunkiem Blizzarda i kupujcie do upadłego. Odpowiedzi na większość nurtujących was pytań, w tym w tym listę krajów, do których prowadzona jest wysyłka, znajdziecie w sekcji FAQ.