IzakTV

Strona główna » Event “Trenuj z profesjonalnymi esportowcami” w Fortnite już dziś!

Event “Trenuj z profesjonalnymi esportowcami” w Fortnite już dziś!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Fortnite

PRIDE wraz z firmą Samsung organizuje projekt „Trenuj z profesjonalnymi esportowcami” w Fortnite. Czterech najlepszych uczestników wygra trening w Gaming House drużyny PRIDE.

„Trenuj z profesjonalnymi esportowcami” to wyjątkowy projekt. Zwycięzcy całego projektu będą staną przed niepowtarzalną okazją wyjazdu i treningu w profesjonalnym Gaming House’ie drużyny PRIDE.

Za każde zwycięstwo wygrany otrzyma cztery punkty. Ponadto zawodnicy, którzy zajęli drugie oraz trzecie miejsce otrzymają po dwa punkty. Zdobywcy czterech oraz więcej fragów zostaną nagrodzeni dodatkowym punktem. Szczegóły systemu rozgrywki gracze otrzymają na kanale Discord poświęconym rozgrywkom. Ważną informacją jest fakt, iż uczestnicy projektu muszą mieć skończone 16 lat oraz posiadać konto na komunikatorze Discord.

Event wesprze agencja Gameset. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na kanale gameset_tv już dziś o godzinie 19:00. Rozgrywki skomentuje znakomity komentator Igor „IndyStarCraft” Kaczmarek, który w przeszłości komentował już wiele rozgrywek profesjonalistów w Fortnite.

Mamy nadzieję, że wydarzenie przyciągnie wielu fanów Fortnite, którzy będą mogli spełnić swoje marzenia i wygrają trening w miejscu, w którym na co dzień trenują profesjonalni gracze. Jest to wielka szansa i nie warto jej przegapić.