IzakTV

Strona główna » Ewroon, Skkf i reszta kontynuuje wyzwanie streamerów w Among Us!

Ewroon, Skkf i reszta kontynuuje wyzwanie streamerów w Among Us!

Autor: Krzysztof Sarna

Już dzisiaj odbędzie się druga część wyzwania stremerów w Among Us. Twórcy zawalczą o punkty grając na najnowszej mapie. Wygrany zainkasuje nagrody dla swojej widowni. 

Dokładnie pierwszego kwietnia załoga licząca dziesięciu internetowych twórców wyruszyła w niepowtarzalną przygodę wirtualnym sterowcem. Chodzi rzecz jasna o nową lokację w Among Us – The AirShip, która swoją premierę miała 31 marca. Dzięki temu ponownie do gry zawitała spora rzesza graczy.

Jeśli chodzi o samo wyzwanie, to biorą w nim udział: Diabeuu6, ZahaCzai, Diables, xth0rek, Ewroon, Skkf, Kuboxtoja,
VgZ, MrBlaszka, Navcia, którzy dobierają sobie załogę. Każdy z pojedynków będzie podlegał punktacji, a na koniec zostaną wyłonieni zwycięzcy. Streamerzy podjęli wyzwanie marki Mentos Sour i spotykając się w wirtualnym świecie narobili między sobą pokaźnych kwasów! Spory jednak szybko były zażegnywane, demokratycznym głosowaniem o wykluczeniu najbardziej podejrzanych członków. Czy tym razem załoga zdemaskuje impostorów?

Zasady rozgrywki prezentują się następująco: każdy członek załogi za trafnie oddany głos zyskuje jeden punkt, a w przypadku błędnego wskazania punkt zostaje odjęty. Wstrzymywanie się od głosowania nie wpływa na pulę punktów. Wygrana crewmate’ów to trzy punkty, zaś impostorzy mogą je zdobywać poprzez eliminacje (1 punkt) oraz oczywiście zwycięstwo (5 punktów). System ten gwarantuje dynamikę rozgrywki oraz nieustające show.

Ranking po pierwszej części prezentuje się następująco:

Już dziś o godzinie 20:00 zostanie rozegrany drugi etap tego wydarzenia. Wszyscy streamerzy ponownie spotkają się na The Airship w celu wyłonienia najlepszego członka załogi. Zmagania będzie można podziwiać na kanałach wszystkich tych twórców.