EZ4ENCE! dycha i spółka mistrzami europejskiej edycji Funspark ULTI 2021

Autor: Michał Maćkowski
dycha

Kolejny sukces Pawła “dychy” Dychy i Olka “hadesa” Miśkiewicza w barwach ENCE. Formacja Polaków zwyciężyła europejską edycję FunSpark ULTI, zgarniając przy tym 25 000$.

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! ENCE dało sporo pozytywnych emocji swoim kibicom, bowiem międzynarodowej drużynie udało się zgarnąć kolejne trofeum. Tym razem ekipa Polaków w finale FunSpark ULTI już na dwóch mapach poradziła sobie z HYENAS! Wcześniej międzynarodowej drużynie udało się wygrać dziewiąty sezon LOOT.BET.

Na sam początek ENCE zmierzyło się ze swoimi rywalami na Nuke, gdzie zaliczyło dobry start i wygrało pistoletówkę. Jednak przy stanie 3:0 Duńczycy zażegnali już problemów ekonomicznych i szybko wrócili do pojedynku, doprowadzając do remisu. To jednak jeszcze w pierwszej połowie ekipa Pawła “dychy” Dychy wróciła na odpowiedni tor i przed zmianą stron prowadziła 10:5. Po przejściu do terrorystów ponownie runda pistoletowa wpadła na konto ENCE, które ponownie znalazło się w lekkim dołku i dało wygrać HYENAS trochę rund. Jednak to ostatecznie pierwszą mapę zgarnęła drużya naszych rodaków wynikiem 16:10.

Na drugiej mapie można powiedzieć tylko jedno – HADEZ. Najnowszy zawodnik ENCE pokazał rywalom na Vertigo, gdzie raki zimują i to dosłownie. Międzynarodowy zespół ponownie wygrał pistoletówkę, lecz tym razem miał nieco więcej problemów w ataku i przed zmianą stron przegrywał 5:10. Po przejściu do antyterrorystów udało się wrócić do spotkania i ostatecznie doprowadzić do dogrywki. W doliczony czasie gry rozpędzone ENCE było nie do powstrzymania i wygrało 19:15, a cały mecz 2:0. To właśnie dużą rolę na tej mapie odegrał Olek “hades” Miśkiewicz, który zdobył aż 41 zabójstw i pozamiatał rywali.

ENCE vs HYENAS – 2:0

• Nuke – 16:10
  • Vertigo – 19:15

Za zwycięstwo w europejskiej edycji FunSpark ULTI 2021 ENCE otrzymało 25 000$.