FACEIT Major: Astralis demoluje Veqa Sqaudron. HellRaisers po dogrywce pokonuje Cloud9

Autor: Michał Maćkowski

Kolejne spotkania na FACEIT Major za nami. Astralis bez żadnych problemów pokonało Veqa Squadron, a HellRaisers po dogrywce lepsze od Cloud9.

Faworyt nie zawiódł. Astralis po bardzo jednostronnym spotkaniu pokonało Veqa Squadron i jest bliskie awansu do kolejnej fazy turnieju. Już od pierwszych rund Duńczycy pokazywali się z lepszej strony, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 dla duńskiego zespołu. Po zmianie stron Astralis dokończyło swoją robotę, wygrywając całe spotkanie 16:4.

Astralis vs Veqa Squadron – 16:4 (de_Inferno)

Następnie HellRaisers po wyrównanym spotkaniu i jednej dogrywce pokonało Cloud9. Zwycięzcy poprzedniego Majora po pierwszej połowie przegrywali 5:10, a po zmianie stron zdołali wrócić do meczu i doprowadzić do dogrywki. Jednak tam lepsi okazali się gracze HellRaisers, którzy wygrali 19:16.

HellRaisers vs Cloud9 – 19:16 (de_Overpass)

Wszystkie informacje dotyczące Majora znajdziecie w naszym Vademecum.