FalleN o formie SK: "Mamy wewnętrzne konflikty"

W wywiadzie przeprowadzonym przez HLTV.org podczas EPICENTER: Moscow, Gabriel “FalleN” Toledo mówi o powodach gorszej formy drużyny, przegranej z Virtus.pro i samej organizacji turnieju.

SK Gaming, które właśnie wygrało  z HellRaisers i zapewniło sobie awans do ćwierćfinałów, miała bardzo ciężki pierwszy dzień w Moskwie. Brazylijczycy przegrali wówczas z Virtus.pro wynikiem 0:2. Równie nieprzyjemnie skończyło się dla nich spotkanie z Fnatic, które zremisowali. Kapitan drużyny Gabriel “FalleN” Toledo w wywiadzie dla HLTV.org skomentował formę swojego zespołu.

Tak jak zawsze, granie z VP przyszło z trudem. Oba mecze zaczęły się dla nas bardzo źle, przegrywaliśmy po 0 do 7, w obu przypadkach ciężko nam było wyrównać wynik. (…) Popełniliśmy głupie błędy i próbowaliśmy to naprawić, co pokazaliśmy dzisiaj [z HellRaisers] – stwierdził Toledo.

To nie przerwa [od LAN-ów] jest naszym problemem. Problemem są konflikty wewnętrzne, problemy w relacjach, które nie powinny były wystąpić. Coś, co niszczy ducha drużyny. Próbujemy to naprawić i odzyskać motywację. (…) Kiedy mieszka się razem, spędzasz cały dzień z tymi samymi ludźmi, czasami jest tego po prostu za dużo – dodał.

FalleN – pytany o dotychczasowe wrażenia zza kulis EPICENTER – powiedział:

Organizacja turnieju jest świetna, wszyscy dbają o nasze jedzenie, (…) komputery [w hotelu], na których możemy grać – to coś, o co prosiliśmy od dawna. Jest to dla nas coś bardzo specjalnego, w przerwach między naszymi meczami możemy oglądać inne spotkania i dema.

SK Gaming zajęło trzecie miejsce w grupie B. Brazylijczycy wrócą do akcji w sobotę – na mecze ćwierćfinałowe.