IzakTV

Strona główna » Farming Simulator 17 Complete Edition. gra z pełnym zbiorem dodatków do najlepszego symulatora na świecie.

Farming Simulator 17 Complete Edition. gra z pełnym zbiorem dodatków do najlepszego symulatora na świecie.

Autor: Marcin Skrętkowicz

Wszystkie rozszerzenia i oficjalne dodatki dostępne dla gry Farming Simulator 17 zebrane w jednym miejscu. Poznaj Farming Simulator 17 Complete Edition! Premiera na PC 19 lutego. Dystrybutorem jest CDP. 

Zostań współczesnym rolnikiem w Farming Simulator 17 Complete Edition. Zanurz się w 3 ogromnych otwartych światach, wypełnionych po brzegi nową zawartością! W Complete Edition odkryj nowy południowoamerykański świat i jego krajobrazy, nową roślinność, sieć kolejową, lokalne rasy bydła i pola trzciny cukrowej. Całkowita zmiana scenerii i więcej możliwości rozgrywki!

Pokierujesz ponad 300 autentycznymi pojazdami i maszynami od ponad 80 producentów, w tym marki AGCO (Challenger, Fendt, Massey Ferguson lub Valtra) oraz marki wyłącznie dostępne w Complete Edition, takie jak Stara, TT, Gessner Industries i kultowy kombajn Bizon.

Uprawiaj wiele gatunków roślin, takich jak słoneczniki, soja lub trzcina cukrowa. Hoduj zwierzęta, w tym krowy, owce, kury i świnie, zarządzaj lasami i sprzedawaj plony, aby rozwijać swoje gospodarstwo! Transportuj towar za pomocą ciągników i przyczep lub ładuj i prowadź pociągi, aby szybko dotrzeć do odbiorców. Rozwijaj gospodarstwo online z innymi graczami  i pobieraj mody stworzone przez społeczność, aby doświadczać Farming Simulator na wiele nowych sposobów!

Prowadź maszyny i pojazdy od firmy ROPA, największy traktor rolniczy świata Big Bud, używaj wyposażenia od firmy KUHN, a wszystko dzięki dodatkowej zawartości w Complete Edition.

Najważniejsze cechy:

•Rozwijaj gospodarstwo w 3 światach, w tym w nowym południowoamerykańskim środowisku
•Uprawiaj wiele gatunków roślin, takich jak słoneczniki, soja lub trzcina cukrowa!
•Transportuj towar za pomocą ciągników i przyczep lub wypróbuj nowe pociągi, którymi możesz samodzielnie kierować
•Hoduj zwierzęta, w tym po raz pierwszy świnie i krowy Braman
•Ponad 300 wiernie odtworzonych pojazdów i maszyn od ponad 80 producentów
•Prowadź maszyny i pojazdy od firmy ROPA, największy traktor rolniczy świata Big Bud, używaj wyposażenia od firmy KUHN.

Premiera 19.02.2019 na PC