IzakTV

Strona główna » FaZe Clan odsłania kolejne karty. ZachaREEE nowym zawodnikiem sekcji VALORANTA!

FaZe Clan odsłania kolejne karty. ZachaREEE nowym zawodnikiem sekcji VALORANTA!

Autor: Marcin Kapusta

FaZe Clan powoli finalizuje swój skład w VALORANCIE. Zachary “ZachaREEE” Lombardo trzecim zawodnikiem nowo powstałej sekcji! 

19-latek w przeszłości zagrywał się profesjonalnie w Overwatcha, w którym reprezentował barwy takich formacji jak Renegades, Fusion University czy Dallas Fuel. W trakcie trwania jego przygody z produkcją Blizzardu zajął 5/8 miejsce na Overwatch World Cup 2018, gdzie wraz z reprezentacją Stanów Zjednoczonej musiał uznać wyższość kadry  Wielkiej Brytanii, inkasując 16 tysięcy dolarów. Wraz z Fusion University triumfował również m.in. na BEAT Invitational Season 3 i Overwatch Contenders 2018 Season 1 North America.

ZachaREEE mocno zakorzenił się w FaZe Clanie, ponieważ pod banderą tej organizacji rozegrał już jeden duży turniej w VALORANCIE, pełniąc funkcję stand-ina. Zachary i jego kompani zajęli 4 miejsce na T1 x Nerd Street Gamers Showdown, przegrywając z Immortals i inkasując 5 tysięcy dolarów.

Amerykanin zagra w zespole u boku Coreya i jasonRa. Ten pierwszy również zagrywał się w Overwatcha, a ten drugi swoje siły skupiał głównie w Counter-Strike’u: Global Offensive, w którym wyrósł na jednego z najbardziej rozpoznawalnych kanadyjskich graczy na scenie.

Aktualny skład FaZe Clanu w VALORANCIE prezentuje się następująco:

  • 🇺🇸 Corey “Corey” Nigra
  • 🇨🇦 Jason “jasonR” Ruchelski
  • 🇺🇸 Zachary “ZachaREEE” Lombardo