IzakTV

Strona główna » FaZe nad przepaścią- dziś poznamy skład półfinałów ESL One New York

FaZe nad przepaścią- dziś poznamy skład półfinałów ESL One New York

Autor: Kamil Kowala

Wczorajszy dzień, mimo że przyniósł gorętsze momenty, obył się w zasadzie bez większych niespodzianek. Faworyci poprawnie wypełnili swoje zadania, a pretendenci dziś postarają się im je pokrzyżować. Przed nami drugi dzień zmagań ESL One New York, po którym poznamy pary półfinałowe turnieju. 

Pierwsza seria spotkań to zmagania w grupie B. O pozostanie w walce o tytuł spotkają się OpTic oraz FaZe Clan. Duńczycy pozostawili wczoraj po sobie mieszane wrażenie, natomiast interkontynentalny miks ciężko jakkolwiek obronić. Jedno jest pewne- jedna z drużyn zakończy dziś rozgrywki i wróci do domów na tarczy.

Równolegle pojedynkować będą się Astralis i Evil Geniuses i pierwszą pozycję w grupie. Faworytem spotkania są Skandynawowie, aczkolwiek gra Amerykanów wygląda naprawdę obiecująco i można wszystkiego się spodziewać. Przegrany tej bitwy po północy stanie w szranki ze zwycięzcą tej wcześniej wspominanej o wejście do play-offów.

W drugiej grupie zobaczymy dziś tylko jedną batalię, aczkolwiek nie powinniśmy się zawieść. ENCE postara się zrewanżować G2 za wczorajszą porażkę, a podwójną motywacją powinno być to, że będzie to mecz eliminacyjny. Przypomnijmy, że Francuzi napsuli wczoraj trochę krwi pierwszej drużynie rankingu HLTV, tak więc można wnioskować, że są bardzo dobrze przygotowani.

Harmonogram dzisiejszych spotkań ESL One New York:

  • Astralis vs Evil Geniuses – 17:00
  • OpTic vs FaZe Clan – 17:00
  • ENCE vs G2 – 20:35
  • Mecz o wyjście z grupy A – 00:10