IzakTV

Strona główna » Finał Spring Sale na GOG.COM!

Finał Spring Sale na GOG.COM!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Przed nami finał Spring Sale na GOG.COM z ponad 2500 okazjami do 90% taniej. Poczujcie wiosnę z tytułami, które zebraliśmy w kolekcje tematyczne i zestawy wydawnicze. Nie zapomnijcie też o cyfrowych gadżetach za darmo. Wybierzcie się w wiosenną podróż, ale przede wszystkim zostańcie bezpiecznie w domu!

W tym roku Spring Sale jest dla wszystkich nowym doświadczeniem – również dla nas, ponieważ to też pierwsze tego typu wydarzenie, które stworzyliśmy pracując zdalnie. Dlatego nie zapomnieliśmy o kolekcji darmowych gier i paczkach cyfrowych gadżetów za darmo! Skoro o prezentach mowa, tylko w ciągu ostatnich dwóch tygodni odebraliście ponad 8 milionów darmowych gier i gadżetów z GOG.COM, a przez najbliższych 48 godzin możecie sięgnąć po kolejną paczkę z grafikami z Pathfinder: Kingmaker i Shadow Tactics: Blades of the Shogun, ścieżkami dźwiękowymi do Neverwinter Nights: Enhanced Edition, tapetami i awatarami z gier Frostpunk i Children of Morta. Pakiet cyfrowych multimediów możecie odebrać do 29 marca do godziny 15:00.

Jeśli już mówimy o okazjach, to na GOG.COM znajdziecie teraz taniej zarówno nowości, jak i ponadczasowe klasyki. Tak więc obok RPG-owych hitów typu The Surge 2 (-45%) i Pathfinder: Kingmaker – Royal Edition (-50%), możecie sięgnąć po Wiedźmina 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku (-70%) i Diablo + Hellfire (-15%). W dziale strategii futurystyczne BATTLETECH (-66%) niewzruszenie stoi obok klasyki mrocznego fantasy, Warhammer: Mark of Chaos – Gold Edition (-10%).

Na Spring Sale czekają też fantastyczne gry przygodowe, jak Styx: Shards of Darkness (-60%) i Hellblade: Senua’s Sacrifice (-66%). Fani gier gry budowlanych i farmerskich wpadną po uszy w takie tytuły jak The Settlers®: Rise of an Empire – Gold Edition (-50%) i Stardew Valley (-20%).

Z drugiej strony fanów strzelanek czeka zabawa w postaci takich ociekających adrenaliną produkcji jak Wolfenstein: The Two Pack (-50%) i XIII (-50%). No i oczywiście Spring Sale na GOG.COM to także propozycje dla wielbicieli gier akcji, którzy z pewnością gustują w tak dynamicznych rozgrywkach, jakie oferują Dishonored: Complete Collection (-60%) i Dead Cells: The Bad Seed Bundle (-18,5%).

Kolekcjonerzy gier mogą też tworzyć swoje własne zestawy i odblokowywać dodatkowe zniżki, kupując 3 gry, by zdobyć dodatkowe 5% lub też dodatkowe 10% rabatu przy zakupie 5 lub więcej tytułów. Już posiadane gry również wliczają się do tych rabatów! Wśród opcji do skompletowania znajdziesz:

  • Kolekcję gier Ubisoft z Settlers 3: Ultimate Collection (-50%), Far Cry (-60%), Heroes of Might and Magic 3: Complete (-75%) i innymi tytułami.
  • Kolekcję gier Deep Silver z Outward (-50%), Pathfinder: Kingmaker – Explorer Edition (-60%), Saints Row IV: Game of the Century Edition (-75%) i nie tylko.
  • Kolekcję gier 1C, w której znalazły się między innymi Devil’s Hunt (-50%), Ancestors Legacy (-66%) i Through the Woods (-80%).
  • Kolekcję gier Beamdog z Baldur’s Gate: Enhanced Edition (-50%), Icewind Dale: Enhanced Edition (-50%), Neverwinter Nights: Enhanced Edition (-50%) i dodatkowymi rabatami, które odblokujesz już po zakupie dwóch gier. Jeśli nadal macie trudności z wybraniem odpowiedniej gry, zebraliśmy dla was nasze rekomendacje prosto z domowych biur (naturalnie wraz z fotkami naszych zwierzaków!). Już teraz pędźcie po najlepsze gry i okazje, gdyż nie zostało wiele czasu! Spring Sale trwa do 30 marca, do godziny 15:00.