IzakTV

Strona główna » Finały GG League transmitowane będą przez TVP Sport!

Finały GG League transmitowane będą przez TVP Sport!

Autor: Paweł Wilk

Zbliżająca się wielkimi krokami impreza na Stadionie Miejskim w Poznaniu to zdecydowanie widowisko, które przyciągnie do stolicy Wielkopolski wielu fanów. Ci, którzy akurat nie będą mogli zobaczyć zmagań na żywo, będą mogli śledzić wyniki na antenie TVP Sport.

W niedzielę na głównym sportowym kanale Telewizji Polskiej transmitowany będzie wielki finał GG League, gdzie na zwycięzców czekać będzie czek na 50 tysięcy euro. Wcześniejsze spotkania również pojawią się w TVP Sport, lecz na kanale w serwisie Twitch, aplikacji mobilnej i stronie internetowej. Wszystko dzięki pozyskaniu pełnych praw. Esportowe święto w Poznaniu zaplanowane jest na 13 i 14 lipca, gdy osiem składów rywalizować będzie ze sobą o pulę nagród wynoszącą łącznie 100 tysięcy euro. W akcji zobaczymy dwie polskie formacje – Virtus.pro i Aristocracy, a także europejskie G2 Esports czy HellRaisers.

Współpraca z TVP Sport gwarantuje nam realizację turnieju na najwyższym światowym poziomie. Cieszymy się, że zaledwie 2 lata od startu naszej organizacji będziemy mogli szczycić się transmisją godną największych turniejów naszego globu. To także pewność dotarcia do szerszego grona odbiorców, co pomoże nam zbudować jeszcze silniejszą markę – powiedział Mateusz Matysiak.