IzakTV

Strona główna » Finały PLE tuż za rogiem. Jak będzie wyglądać para finałowa?

Finały PLE tuż za rogiem. Jak będzie wyglądać para finałowa?

Autor: Filip Woszczek

Już niebawem rozpoczną się finały ósmego sezonu Polskiej Ligi Esportowej Dywizji Mistrzowskiej. Wobec tego przyjrzymy się nieco ofercie bukmacherskiej na eWinnerze.

Pierwsze spotkanie rozegra się pomiędzy Wisłą Kraków a Izako Boars. W tej sytuacji faworytem jest ta pierwsza drużyna, zaś dziki musiały dać z siebie nieco więcej w ostatnim spotkaniu przeciwko Liquid Biceps. To stawia Wisłę w roli faworyta po  kursie na poziomie 1.44. Z racji tego że Izako Boars nie najgorzej prezentowało się w spotkaniach międzynarodowych, mogliby pokusić się o przynajmniej jedną mapę, a taki kurs oscyluje w granicy 1.50.

Druga para ćwierćfinałowa to AVEZ oraz Honoris. Niezaprzeczalnie, drugi team ma dużo do udowodnienia, podczas gdy AVEZ jest jeszcze mocniejszym faworytem na poziomie 1.27. Czy Honoris zawalczy jak równy z równym? Jest na to szansa, lecz nie zapominajmy, że ośmiornice dość sprawnie poradziły sobie z Wisłą Kraków w ostatnim tygodniu rozgrywek.

W półfinałach czekają dwie mocne ekipy, bowiem są to PACT oraz Illuminar. Dwa typy z najniższym kursem koncentrują się wokół Illuminar jeśli chodzi o parę finałową. Owa ekipa nie prezentowała jednak zbyt stabilnej formy jeśli chodzi o ostatnie spotkania, zarówno międzynarodowe jak i te przeciwko polskim ekipom.

Illuminar może nie być tak oczywistym zwycięzcą, więc może warto rozważyć nieco bardziej ryzykowne propozycje. Mowa tu chociażby o AVEZ(6.50), które z biegiem czasu prezentuje się dosyć obiecująco.

Nieco niżej, pod głównymi zakładami znajdziemy dodatkowe opcje. Przykładowo, jeśli KEi ponownie zaprezentuje bardzo dobrą formę zdobywając najwięcej eliminacji w meczu, otrzymamy ponad 2 razy(2.40) tyle, ile postawiliśmy. Jeśli mecz okaże się bardzo jednostronny, możemy być świadkami ACE’a, czyli eliminacji całej drużyny przez jednego zawodnika, co nawet potroi nasz zakład. Jeśli jednak chcemy zagrać nieco bezpieczniej, w ofercie widnieją także zakłady na dany pułap fragów poszczególnych zawodników.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

  • Izako Boars vs. Wisła Kraków (BO3) – 18:00
  • AVEZ vs. HONORIS (BO3) – 21:00
Wszystkie spotkania w ramach PLE możecie oglądać na kanale Polsat Games oraz Polskiej Ligi Esportowej. Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym Polskiej Ligi Esportowej został eWinner, na którym możecie obstawiać dzisiejsze i jutrzejsze spotkania. Jeżeli zarejestrujecie się z tego linku, to otrzymacie zwrot nawet do 155 złotych za pierwszy zakład. Więcej informacji o promocji możecie znaleźć tutaj.