IzakTV

Strona główna » Fit1nho wraca do Giants. Happy wylądował na ławce

Fit1nho wraca do Giants. Happy wylądował na ławce

Autor: Paweł Wilk

Plotki, które przewijały się na forach VALORANTA przed kilkoma dniami zostały potwierdzone. Vodafone Giants przesunęło na ławkę rezerwowych Vincenta “Happy’ego” Cervoniego, a na jego miejsce przyjąć Adolfo “Fit1nho” Gallego.

Francuz ze sporym bagażem doświadczeń i sukcesów w Counter-Strike: Global Offensive niebyt dobrze będzie wspominał przygodę z hiszpańską organizacją. Pod tagiem Giants 29-latek miał niezły początek, bo udało się ekipie zakwalifikować do LVP Rising Series, jednak w turnieju głównym Cervoni i spółka totalnie zawiedli, notując dopiero trzecie miejsce w grupie A. W kolejnych tygodniach drużyna próbowała poprawiać formę, ale spotkania eliminacyjne do VALORANT Champions Tour 2021 pokazały, że nie idzie to w dobrym kierunku. Dwie próby szybko zakończyły się brakiem awansu.

Być może to wpłynęło na decyzję ekipy, która postanowiła pożegnać się z Francuzem, a na jego miejsce zakontraktować Adolfo “Fit1nho” Gallego. Dla Hiszpana będzie to powrót do organizacji, w której występował od czerwca 2020 roku do stycznia 2021. Przez chwilę 21-latek występował w 19esports, ale współpraca szybko dobiegła końca.

Aktualny skład Vodafone Giants prezentuje się następująco:

  • vAaro “hoody” Peltokangas
  • Johan “Meddo” Lundborg
  • Ričardas “Boo” Lukaševičius
  • Daniil “pipsoN” Meshcheryakov
  • Adolfo “Fit1nho” Gallego