IzakTV

Strona główna » Fortnite Friendly Rivals – epicki pojedynek między Pago a Easym!

Fortnite Friendly Rivals – epicki pojedynek między Pago a Easym!

Autor: Marcin Skrętkowicz
fortnite

Już dziś o godzinie 20:00 rusza finałowy etap Fortnite Friendly Rivals – epicki pojedynek dwóch influencerów. Bohaterami zabawy będą: Patryk „easy” Dzięcioł oraz Mateusz „PAGO” Pągowski.

Fortnite Friendly Rivals jest wyjątkowym projektem na polskiej scenie Fortnite. Do zabawy zostali zaproszeni dwaj znani twórcy – Patryk „easy” Dzięcioł oraz Mateusz „PAGO” Pągowski. Influencerzy będą musieli wykonać zadania w czterech różnych konkurencjach.Streamerzy wraz ze swoimi trenerami, którymi czołowi polscy gracze Fortnite –  Adam „Livestarr” Kosacki oraz Oskar „3vil” Żeljazkov (obaj OnFire) trenowali wspólnie od kilku tygodni.

Pierwszym wyzwaniem będzie budowanie na czas. Każdy z zawodników otrzyma za zadanie w ramach tej konkurencji: zbudowanie wyznaczonej budowli. Kolejną konkurencją będzie quiz wiedzy o Fortnite. Streamer, który odpowie na więcej pytań spośród 20 możliwych, wygrywa konkurencję. Trzecim zadaniem będzie „Wyścig Fragów”. Podczas trzech gier na publicznych serwerach streamerzy w systemie SOLO będą ścigali się w ilości zdobytych fragów. Wygrywa ten streamer, który łącznie na przestrzeni wszystkich meczów zanotuje jak najwięcej likwidacji. Ostatnią konkurencją będzie pojedynek na custom serwerze. Podczas trzech SOLO gier, influencerzy będą walczyli jeden na jednego o jak najlepszy wynik.

Zawodnicy biorący udział w naszej potyczce zagrają na sprzęcie najwyższej klasy. Myszką używaną w trakcie rywalizacji będzie SteelSeries Rival 110, zaś słuchawki, z których będą korzystali gracze to SteelSeries Arctis 3. Zatem gracze będą mieli najlepsze warunki, by brać udział w rozgrywce z jak największym komfortem.

Rozgrywkę w studio skomentuje czołowa polska streamerka Fortnite –  „Al3XANDRAs”. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00 na kanale gameset_tv oraz u „PAGO”.