IzakTV

Strona główna » Fortnite – nowy pakiet startowy i stroje NFL!

Fortnite – nowy pakiet startowy i stroje NFL!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Fortnite

Fortnite jest obecnie najbardziej popularną grą. Nic dziwnego, że jest często aktualizowana, a twórcy ciągle informują nas o nowościach w tym tytule. Tym razem skupimy się na nowym pakiecie startowym.

W oficjalnym sklepie wewnątrz gry na PC oraz na stronach Sony/Microsoftu pojawił się tzw. pakiet startowy. Znaleźć go można w darmowym trybie PvP, czyli Battle Royale. Pakiet ten kosztuje 15 zł, a po zakupie otrzymacie:

  • 600 V-Dolców;
  • Strój Kobalt (tylko w Battle Royale);
  • Plecak Wzmocniony Naplecznik (tylko w Battle Royale).

Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla wszystkich, gdyż 1000 V-Dolców można kupić za 39,00 zł.

Warto też wspomnieć, że V-dolce to waluta w Fortnite, którą można wydawać w trybie PvP Battle Royale lub w kampanii PvE Ratowanie Świata. W Battle Royale wydasz V-dolce na nowe elementy kosmetyczne, takie jak stroje, emotki, kilofy, lotnie i nie tylko! W kampanii Ratowanie Świata nabędziesz za nie pakiety kart z lam-piniat, zawierające schematy broni, pułapek i gadżetów, a także nowych bohaterów i nie tylko!

Stroje NFL:

Nie udało się wam zgarnąć strojów NFL ostatnim razem, kiedy były w sklepie? Bez obaw, z okazji Super Bowl LIII na jakiś czas wracają do gry. Te sportowe stroje znajdziecie w sklepie od soboty, 3 stycznia, godz. 1:00 czasu polskiego. Wystrójcie się w dodatkowe dwa wyjazdowe style strojów drużyn Patriots i Rams, i kibicujcie swoim. Nie zapomnijcie też zajrzeć do sklepu w niedzielę, 3 lutego, o godz. 1:00 czasu polskiego, gdzie będzie na was czekać darmowa zabawka, Futbolówka!

Wystrojeni odwiedźcie Przyjemny Park, by pobawić się piłką lub rozegrać mecz w nowym trybie okresowym, Naparzance NFL. W tym trybie znajdziecie się w dwudziestoosobowych drużynach w strojach Patriots lub Rams. Walczcie aż do ostatecznego zwycięstwa.