IzakTV

Strona główna » Fortnite – Nowy zestaw skinów w usłudze Twitch Prime!

Fortnite – Nowy zestaw skinów w usłudze Twitch Prime!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Fortnite

Już od dziś (tj. 9 maja) wszystkie osoby posiadające pakiet Twitch Prime będą mogły odebrać kolejne bonusy w Fortnite. Można do nich zaliczyć nowy pełny zestaw skinów (w tym skórkę postaci, kilofa oraz plecak) oraz dodatkowo nowy taniec.

W marcu tego roku deweloperzy Fortnite wraz z Amazonem doszli do pewnego porozumienia. Celem jego było dodanie ekskluzywnych skinów do usługi Twitch Prime. Wówczas otrzymaliśmy 5 skinów do trybu Battle Royale, bohaterów do ratowania świata oraz 4 emotki czatu na Twitch.

Jak widać współpraca pomiędzy Epic Games a Amazonem ma się bardzo dobrze, bo właśnie od dziś (tj. 9 maja 2018) dostępny jest drugi pakiet bonusów. Zawiera on trzy skiny oraz taniec do trybu Battle Royale, a dokładnie:

  • Skórkę postaci “Trailblazer”;
  • Plecak “True North”;
  • Kilof “Tenderizer”;
  • Taniec “Freestylin”.

Zdjęcia:

Jak odebrać skiny Twitch Prime:

Czym jest Twitch Prime?
Wszyscy członkowie Amazon Prime posiadają także konto Twitch Prime, w ramach którego mogą odblokowywać za darmo fantastyczne łupy.
Co zrobić, by skorzystać z usługi?
Kliknijcie zakładkę Twitch Prime w ustawieniach waszego konta Twitch, a następnie odpowiedni link lub skierujcie się prosto na dedykowaną stronę Twitch Prime.
Czym jest pakiet Twitch Prime / Fortnite?
Najogólniej mówiąc, jako subskrybenci Twitch Prime możecie zgarnąć w Fortnite fajowe łupy.
Miało być za darmo, a jednak trzeba płacić? O co tu chodzi?
Tak, subskrypcja Twitch Prime nie kosztuje was nic, jeśli macie wykupione członkostwo w Amazon Prime. To członkostwo jest jednak płatne osobno.
Czy zdobyte dzięki Twitch Prime przedmioty kosmetyczne zostaną na koncie na stałe?
Tak jest! Po odebraniu nagród Twitch Prime będziecie mogli wskoczyć z nimi sam środek walki!.
Do kiedy można odbierać nagrody?
W chwili obecnej nie ma podanej dokładnej daty na odebranie nagród.
Czy można odebrać nagrody na komputerze i używać ich podczas gry na PS4?
Tak, pod warunkiem, że wasze konto Epic zostało uprzednio połączone z kontem PS4: wówczas otrzymacie nagrody na obu platformach.
Dodatkowe informacje:
  • Jeżeli gracie na konsoli, nie twórzcie nowego konta, tylko logujcie się przy pomocy danych swojego konta PSN lub XBL.
  • Jeżeli gracie na komputerze, nie próbujcie rozgrywki międzyplatformowej przez łączenie z kontem Xbox.
  • Jeżeli gracie na komputerze i chcielibyście grać także na PS4 (ale nigdy wcześniej tego nie robiliście), pamiętajcie, by przy uruchamianiu gry na PS4 logować się przy pomocy danych konta Epic. NIE twórzcie nowego konta i NIE pomijajcie kroku logowania na konto Epic.
  • Jeżeli gracie na komputerze i PS4 na dwóch różnych kontach, wówczas są to osobne konta i nie da się ich połączyć. Będziecie musieli wybrać jedno, na którym odbierzecie swoje nagrody Twitch Prime.

PAMIĘTAJCIE: Aby dokończyć procedurę odbioru nagród, musicie połączyć swoje konto Twitch z kontem Epic; połączenie konta Amazon Prime z kontem na Twitchu nie wystarczy (Przykład tutaj). Nie zapomnijcie skorzystać z oferty na Twitchu, gdy już połączycie konta Twitch i Epic.