IzakTV

Strona główna » Fortnite – OnFire z drugim składem!

Fortnite – OnFire z drugim składem!

Autor: Marcin Skrętkowicz
OnFire

Rywalizacja na polskim podwórku Fortnite: Battle Royale zaczyna nabierać rumieńców. Dziś włodarze On Fire; rodzimej drużyny ogłosili kolejny skład w tej właśnie grze.

OnFire powstało w 2017 roku i jest to pierwsza polska drużyna w Fortnite. Przez długi czas jako jedyni brali udział w zagranicznych rozgrywkach, gdzie odnosili sukcesy. Postanowili skupić się nie tylko na grze ale także na promowaniu siebie i marki On Fire. W tym momencie są najbardziej rozpoznawalną drużyną, która nie jest zrzeszona w żadnej organizacji. Na ich fanpage’u dostępne są osiągnięcia z 2018 roku – zarówno z polskiego jak i zagranicznego podwórka.

Do tej pory fani profesjonalnej rozgrywki kojarzyli angaż On Fire w produkcję Epic Games. Teraz na scenie pojawi się kolejny zespół z tejże właśnie drużyny. Mowa o On Fire Red, gdzie zobaczymy doświadczony i ograny na międzynarodowych turniejach zespół. Wraz ze wsparciem zarządu Maciej “teeq” Radzio i spółka powinni jeszcze mocniej się rozwijać i osiągać pierwsze sukcesy pod tagiem On Fire Red.

Selekcja zawodników trwała około 4 miesiące (koniec kwietnia – dziś). Była podzielona na 3 etapy podczas, których zawodnicy mogli m.in. pokazać się w bitwach na serwerach custom oraz potrenować z głównym składem On Fire. Do pierwszego etapu zgłosiło się około 450 bardzo utalentowanych osób, z których dziś zostały 4 – Szymen, Teeq, Oszki oraz Proshmeii.

Skład On Fire Red:

  • Maciej “teeq” Radzio – prowadzący;
  • Szymon “SzymeN” Mytych;
  • Oskar “oszki” Kostecki;
  • Dominik “Proshmeii” Rakowski.