IzakTV

Strona główna » Fortnite – przecena kampanii Ratowanie Świata oraz powrót pakietów fundatora!

Fortnite – przecena kampanii Ratowanie Świata oraz powrót pakietów fundatora!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Fortnite

W marcu tego roku deweloperzy Fortnite zdecydowali się na usunięcie dwóch pakietów fundatora, które zawierały darmowe klucze do gry. Niebawem pakiety powrócą w zmienionej formie.

W marcu tego roku wycofano dwa pakiety fundatora do kampanii Fortnite, które zawierały darmowe klucze dla znajomych. Był to pakiet edycji limitowanej, który kosztował około 500 zł i zawierał dwa klucze oraz pakiet Super Deluxe, który kosztował 300 zł i zawierał jeden klucz. Od tamtej pory gracze mogli zakupić wersję standardową oraz deluxe.

Dlaczego wycofano? Ze względu na “włamywaczy”. Kilka miesięcy temu gra borykała się z coraz większą liczbą naruszeń prywatnych kont użytkownika. Spowodowane to było głownie przez darmowe klucze. Delikwent, który się włamał na konto mógł bardzo szybko uzyskać klucz, który później sprzedawał.

Limitowany pakiet fundatora oraz wersja Super Deluxe pojawi się z powrotem już 17 lipca. Wtedy również startuje przecena na 3 platformach – Xbox, PlayStation oraz PC. Niestety nie wiadomo ile wyniesie przecena ale podejrzewam, że będzie wynosić jak ostatnio:

  • Standardowa edycja – 50%;
  • Pakiet Deluxe – 33%;
  • Super Deluxe – 22%;
  • Limitowana edycja – 15%;

Zmiany w pakiecie Super Deluxe oraz Limitowanej edycji:

  • Kody dla znajomych z pakietów Fundatora zostały usunięte i zamienione na talony legendarnej lamy ze skrytki trolla;
  • Od wersji 5.0 wszyscy obecni Fundatorzy otrzymają talony na lamę.

psst.. o darmowym Ratowaniu Świata ani widu, ani słychu 🙁