IzakTV

Strona główna » Fortnite – Ruszył filmowy konkurs “Blockbuster”!

Fortnite – Ruszył filmowy konkurs “Blockbuster”!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Fortnite

W Fortnite rozpoczął się konkurs “FortniteBlockbuster” z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Oto wszystko co musicie wiedzieć o konkursie organizowanym przez Epic Games!

Wyślijcie swoje dzieła do Epic Games, a być może to właśnie wasz film znajdzie się w grze na ekranie Karkołomnego Kina, gdzie będzie mogła go zobaczyć cała społeczność Fortnite. Czeka na was również plakat waszego filmu w świecie Fortnite, V-dolce oraz inne nagrody.

Konkurs rozpoczął się 2 lipca o godz. 16:00 czasu polskiego i trwa do 12 lipca godz. 5:59 czasu polskiego. Wszystkie prace muszą być nadesłane w czasie trwania konkursu. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem. Udostępniajcie swoje prace w serwisach społecznościowych i wspierajcie innych twórców przy użyciu hashtaga #FortniteBlockbuster. Warto też wspomnieć, że zgłoszenia muszą być nowe i wykorzystywać wyłącznie materiały z własnych rozgrywek oraz darmową muzykę.

Po upłynięciu terminu przesyłania zgłoszeń wasze filmy zostaną ocenione i 24 lipca zostaną ogłoszeni zwycięzcy.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Udostępnijcie swój film na YouTube, aby był publicznie widoczny i możliwy do wyszukania. W tytule filmu zamieśćcie hashtag #FortniteBlockbuster i wyślijcie e-mail pod adres contestsubmissions@epicgames.com o temacie #FortniteBlockbuster. W treści e-maila podajcie swoje pełne imię i nazwisko oraz identyfikator konta Epic. Zgłoszenia muszą mieć formę filmu o długości co najmniej 1 minuty, lecz nie dłuższych niż 5 minut. Film ten musi być oryginalnym dziełem i może zawierać tylko treść z własnej rozgrywki oraz darmową muzykę. Wasz film nie może zawierać narracji z offu, ani tekstu na ekranie. Zgłoszenia muszą też zawierać w tytule hashtag #FortniteBlockbuster.

KRYTERIA OCENY:

Prace będą oceniane pod względem trzech poniższych kryteriów:

Kreatywność

  • Jak bardzo super jest wasz film o superbohaterach?
  • Czy wasz film przedstawia historię bohaterów sezonu 4 w twórczy lub nowatorski sposób?
  • Jak bardzo oryginalna jest fabuła?

Fortnite-owość

  • Jak dobrze udało wam się oddać w swoim filmie klimat Fortnite?

Mistrzostwo

  • Czy film demonstruje mistrzowskie opanowanie systemu powtórek i jego narzędzi?

Nagrody:

Nagroda główna:

  • Film będzie wyświetlany w grze w Karkołomnym Kinie;
  • Tytuł filmu znajdzie się na afiszu w grze;
  • Plakat filmu pojawi się w grze;
  • 25 000 V-dolców.

5 zestawów nagród dla finalistów:

  • po 10 000 V-dolców.