IzakTV

Strona główna » Fortnite – Wielka bitwa polskich streamerów!

Fortnite – Wielka bitwa polskich streamerów!

Autor: Marcin Skrętkowicz
fortnite

Wielka bitwa streamerów rozegrana zostanie w najpopularniejszej grze w ostatnich miesiącach, czyli w Fortnite. Bitwa rozpocznie się już 11 kwietnia 2018 o godzinie 20:00.

Fortnite to darmowa gra oferująca zabawę w trybie battle royale. Sto osób trafia na sporych rozmiarów mapę, gdzie walczy o przetrwanie. Na początku rozgrywki nie dysponujemy niczym, a wszystkie niezbędne bronie i przedmioty zdobywamy eksplorując napotkane zabudowania mieszkalne.

Za wszystkim stoi firma Gameset, jest ona odpowiedzialna za kampanię mediową fortnite oraz działania w tym temacie z influencerami. W związku z powyższym kilka dni temu ogłosiła showmatch z udziałem streamerów. Oczywiście showmatch nie posiada sponsorów, udział jest dobrowolny oraz nieodpłatny. Dla zwycięzców nie czekają nagrody, a wszystko odbywa się dla zabawy oraz dla widowni.

Showmatch odbędzie się w środę, 11 kwietnia 2018. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 20:00 i całość ma potrwać do 22:30. Bitwa będzie rozgrywana w trybie solo i rozegrane zostaną 4 punktowane mecze.

Jeżeli chodzi o stream meczów to niestety nie ma osoby, która będzie komentowała wielką bitwę streamerów. Jednakże, każdy kto ma chęci będzie mógł streamować swoje zmagania. W związku z tym na pewno 90% zgłoszonych uczestników będzie to streamowała na swoich kanałach.