IzakTV

Strona główna » forZe uzupełnia listę uczestników EPICENTER 2019

forZe uzupełnia listę uczestników EPICENTER 2019

Autor: Kamil Kowala
forZe

Rosyjskie forZe zamknęło listę uczestników EPICENTER 2019. Nasi sąsiedzi w kwalifikacjach dla swojego regionu nie dali szans przeciwnikom i zgarnęli bilet do Moskwy.

Ostatnią przeszkodą, która stała na drodze forZe była młodzieńcza siła z Gambit Youngsters. Anton sh1ro Tšernobai i spółka z meczu na mecz radzą sobie coraz lepiej, jednak bardzo często widać u nich braki doświadczenia. Podobnie było w dzisiejszej potyczce, a szczególnie w kluczowych jej momentach. Gracze dumnie reprezentujący Gambit mieli okazję, aby zgarnąć pierwszą mapę, jednak po dwóch wyczerpujących dogrywkach oddali zwycięstwo. Szansa na triumf była również na Inferno, gdzie jednak młoda krew zaprzepaściła prowadzenie 11:6.

Dla forZe występ na EPICENTER 2019 nie będzie jedynym LAN-em w tym roku. Rosjanów zobaczymy również na zbliżającym się DreamHack Winter, więc będą oni mieli dosyć pracowity ostatni miesiąc roku. Zawody w Moskwie rozpoczną się 17 grudnia i potrwają sześć kolejnych dni. Zwycięzca całego wydarzenia zgarnie część z puli wynoszącej 500 000$.

forZe vs Gambit Youngsters – 2:0

  • Vergtigo – 22:20
  • Inferno – 16:12

Pełna lista uczestników EPICENTER 2019:

Evil Geniusesfnatic
VitalityAVANGAR
Natus VincereHeroic
forZeEHOME