G2 wygrywa mecz otwarcia! – Kwalifikacje PGL Major Kraków 2017

Cóż za początek turnieju! G2 po bardzo zaciętym pojedynku pokonuje brazylijskie Immortals. Jeżeli ten turniej będzie wyglądał tak jak mecz otwarcia to czeka nas spektakularne widowisko.

Areną zmagań meczu inauguracyjnego była mapa Inferno. Immortals odrzuciło Nuke, Cobblestone oraz Overpassa. G2 nie chciało mierzyć się z rywalami na Mirage, Train oraz Cache. Brazylijczycy rozpoczęli po stronie antyterrorystów i to ich łupem padła pierwsza runda. Mimo niezłego początku Immortals, G2 zdominowało swoich rywali i połówka zakończyła się wynikiem 11:4 dla francuzów.

Po zamianie stron Brazylijczycy dość dobitnie pokazali, że nie mają zamiaru się poddawać. “Boltz” i spółka wygrali 6 rund z rzędu i doprowadzili do wyniku 10:11.

Immortals udało się wyjść na prowadzenie i dosłownie jednej rundy brakowało im do odniesienia zwycięstwa w pierwszym spotkaniu. Doświadczeni Francuzi nie dali jednak za wygraną i doprowadzili do dogrywki. Dogrywki w tym turnieju są rozgrywane w systemie MR3 i już  w pierwszym meczu było nam dane zobaczyć je aż dwukrotnie. Zawodnicy G2 w pierwszej z nich wyszli na prowadzenie i mieli przed sobą rundę meczową ale dzięki “hen9” i jego dwóm fragom z AWP Immortals wyrównało spotkanie. Druga dogrywka poszła już bardziej po myśli Francuzów którzy ostatecznie mecz zakończyli wynikiem 22:20.

Lucas “lucas” Teles 19 27 -8

To oczywiście nie jest jeszcze koniec turnieju dla Immortals, zmierzą on się jutro z jedną z innych przegranych drużyn. G2 zmierzy się zaś ze zwycięzcą któregoś ze spotkań. Więcej o turnieju kwalifikacyjnym do PGL Major Kraków 2017 znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Przypominamy, że relację z turnieju obejrzycie na kanale Izaka. W następnym spotkaniu zobaczymy w akcji Pawła “Innocenta” Mocka występującego w składzie PENTA eSports.