IzakTV

Strona główna » Galaxy Racer stawia na młodych. Chawzyyy i joelxd nowymi zawodnikami

Galaxy Racer stawia na młodych. Chawzyyy i joelxd nowymi zawodnikami

Autor: Krzysztof Sarna

Młodzi to przyszłość, a przyszłość to młodzi. Takimi słowami można opisać najnowsze ruchy kadrowe Galaxy Racer. Na pokładzie organizacji znalazł się Hugo “⁠Chawzyyy⁠” Günther i Joel “⁠joelxd⁠” Holmlund.

Duet młodziutkich zawodników zastąpił dwójkę braci – Joakima “Relaxa” Gustafssona i Fredrika “FREDDyFROG” Gustafssona. Chawzyyy jest piętnastoletnim riflerem, natomiast joelxd szesnastoletnim snajperem. 

Najnowsze nabytki mogą być kojarzone z ekipy flowskola, z którą zagrali na DreamHacku Open November,  ale przegrali na nim oba mecze i zajęli ostatnie miejsce. Udało się natomiast wygrać piąty sezon Fragleague pokonując w finale SJ. joelxd w ubiegłym roku wypracował rating na poziomie 1.12, natomiast Chawzyyy 1.11.

Po podpisaniu kontraktu z dwoma najbardziej utalentowanymi młodymi graczami ze Szwecji – Chawzyyy oraz joelxd wraz z doświadczonym zawodnikiem takim jak disco doplan, nasza przyszłość wygląda bardzo klarownie – powiedział Joel Ericsson, menedżer zespołu. –  Nie zdziwcie się, jeśli ten zespół namiesza podczas tego sezonu –  dodał.

Skład Galaxy Racer prezentuje się następująco:

  • 🇸🇪Niclas “⁠PlesseN⁠” Plessen
  • 🇸🇪Adam “⁠dezon⁠” Wahlqvist
  • 🇸🇪Joakim “⁠disco doplan⁠” Gidetun
  • 🇸🇪Hugo “⁠Chawzyyy⁠” Günther
  • 🇸🇪Joel “⁠joelxd⁠” Holmlund