IzakTV

Strona główna » GBM przechodzi do Galatasaray Esports!

GBM przechodzi do Galatasaray Esports!

Autor: Yhatsu

Transfer Lee “GBM” Chang-Seok w tureckiej lidze TCL. Już niebawem Koreańczyk zagra jako midlaner pod banderą Galatasaray Esports.

Pojawiła się wczoraj informacja, że Lee “GBM” Chang-Seok dołączy niebawem do Galatasaray Esports, który występuje w tureckiej lidze TCL. Lee Chang-Seok jest wieloletnim weteranem tej sceny, który dobrze radzi sobie w wielu splitach ligi TCL i nie tylko. Stał się znany z gry Zileanem w meczu NGA kontra Team SoloMid podczas rozgrywek NA LCS 2016, w których wyeliminował TSM.

Organizacja zamieściła tę informację na swoim oficjalnym koncie na twitterze. Niedawno Koreańczyk przeszedł z Royal Youth do SuperMassive eSport, z którymi wygrał split zimowy i letni 2018. Teraz dokonał kolejnego przejścia na rzecz Galatasaray.

Galatasaray Esports zakończyło swój ostatni split na 4 miejscu, a transfer Lee Chang-Seok ma wesprzeć drużynę w walce o wyższe miejsca w kolejnym splicie oraz wspomóc w odkryciu ich pełnego potencjału.

Obecnie potwierdzony skład tureckiej drużyny prezentuje się następująco:

  • Górna aleja: Mertkan “Smoke” Salman
  • Środkowa aleja: Lee “GBM” Chang-Seok oraz Mert “MGX” Güvercin
  • Dolna aleja strzelec: Gökhan “Madness” Uçar

Za niedługo pojawią się zapewne informacje o pozostałych nowych nabytkach Galatasaray Esports , którzy zapełnią obecnie puste linie.