GG League Kielce: PACT triumfuje nad Warriors!

Autor: Mateusz Olczyk
PACT - lunatic

Polsko-polskie starcie Actina PACT vs Warriors dobiegło właśnie końca. Po dość jednostronnej rozgrywce, to lunAtic i spółka opuścili scenę jako zwycięzcy.

Starcie zaczęło się od Train’a, którego wygraną serią otworzyli grający po stronie CT, zawodnicy Actina PACT. Dopiero cztery rundy później Warriors po raz pierwszy zdobyli się na odpowiedź, jednak zespół Dawida “lunAtic’a” Cieślaka szybko wziął sprawy w swoje ręce, doliczając do stanu swojego konta następne punkty. Kolejne rundy przyniosły jedynie trzy przypadki udanych natarć ze strony Wojowników, toteż pierwszą połowę zakończyli z wynikiem 4:11.
Sytuacja po zmianie stron nie uległa poprawie dla teamu Warriors – ich przeciwnicy oddali zaledwie jedną rundę, dość szybko kończąc całe spotkanie z rezultatem 16:5.

Drugą mapą tego spotkania było Inferno, na którym grające po stronie antyterrorystów PACT, ponownie zaczęło od ostrej dominacji nad swoim przeciwnikiem. Wojownicy zupełnie jak na pierwszej mapie, nie dawali sobie rady z odpowiednim skoordynowaniem ataków, a pojedynczych, wygranych rund przez cały czas trwania pierwszej połowy zebrało się jedynie cztery.
W drugiej połowie, nie doczekaliśmy się zmian w przebiegu rozgrywki – chociaż Warriors wygrali pistoletówkę, to już rundę później ulegli. Do końca meczu PACT oddało jeszcze dwa punkty, samo spotkanie zamykając z wynikiem 16:7.

PACT vs Warriors – 2:0

• Train – 16:5
  • Inferno – 16:7