IzakTV

Strona główna » Ghost Recon: Wildlands – darmowy weekend na wszystkich platformach!

Ghost Recon: Wildlands – darmowy weekend na wszystkich platformach!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Wildlands

Do 15 kwietnia wszyscy chętni gracze będą mogli za darmo sprawdzić Ghost Recon: Wildlands od Ubisoftu. Darmowy weekend dotyczy wszystkich platform sprzętowych.

Ghost Recon: Wildlands to pierwsza część cyklu, w którym rozgrywka przenosi się do otwartego świata. Oczywiście wszyscy gracze mogą przemieszczać się na pieszo, pojazdów lądowych, powietrznych czy nawet wodnych. Dodatkowo w grze zobaczymy tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Tytuł od ubisoftu przenosi nas na tereny Boliwii i zadaniem gracza jest wyeliminowanie karteli narkotykowych.

Od 12 kwietnia została udostępniona pełna wersja gry, która umożliwi sprawdzenie kampanii dla jednego gracza, jak i skorzystanie z pełni wrażeń w trybie kooperacji, w którym może uczestniczyć nawet do 4 graczy. Aby skorzystać z czasowego prezentu od Ubisoft należy w przypadku PC zalogować się na koncie Uplay lub Steam i kliknąć w wyświetlony baner gry z napisem “Free Weekend”, natomiast gracze konsolowi powinni odszukać pozycję w sklepach konsolowych i podążać za instrukcjami. Wspomnę, że wszystkie postępy zostaną zachowane.

Dodatkowo przygotowano promocję, w związku z tym grę Wildlands przeceniono na wszystkich platformach od 60% do 67% Przykładowo na platformie Steam grę możemy nabyć już za 82 zł w wersji standardowej.