GODSENT o włos lepsze od Team Dignitas – Kwalifikacje PGL Major Kraków 2017

Jeżeli sam Major będzie przynajmniej tak bardzo emocjonujący jak rozgrywane właśnie kwalifikacje to czeka nas prawdziwa uczta. GODSENT po wyrównanym pojedynku pokonuje Team Dignitas 16 do 14.

Spotkanie numer 4 przyniosło nam lekką odmianę i tym razem zobaczyliśmy mapę de_Overpass. Duńczycy rozpoczęli mecz po stronie CT i to ich łupem padła pierwsza runda. Dignitas wygrało kolejne starcie ale już w 3 rundzie zawodnikom GODSENT udało się przełamać swoich przeciwników. Po krótkiej wymianie ciosów zrobiło się 3 do 3. Team Dignitas  przy wyniku 6 do 4 na swoją korzyść poprosiło o przerwę taktyczną. Nie przyniosła ona raczej oczekiwanych efektów ponieważ GODSENT wygrało 2 rundy i wyrównało wynik spotkania.

Ostatecznie po około 25 minutach gry na tablicy wyników widniał wynik 8:7 dla GODSENT.

Dignitas świetnie rozpoczęło drugą połowę szybkim wejściem na bombsite B ale chwile później Szwedzi skarcili ich wygrywając rundę ECO i rozpoczynając swój marsz po zwycięstwo. Mimo, że przy wyniku 14 do 14 zrobiło się co nieco nerwowo to GODSENT zachowało zimną krew i zakończyło spotkanie nie dopuszczając do dogrywki.

JRicardo “fox” Pacheco 18 24 -6

Przypominamy, że relację z turnieju obejrzycie na kanale Izaka. W następnym spotkaniu zobaczymy w akcji mousesports oraz Tengri.