IzakTV

Strona główna » Gra erotyczna podbija listę sprzedaży na Steam; W TOP 10 aż trzy polskie tytuły!

Gra erotyczna podbija listę sprzedaży na Steam; W TOP 10 aż trzy polskie tytuły!

Autor: Michał Maćkowski
Steam

Steam ma dość ciekawą listę dziesięciu najchętniej kupowanych gier na platformie. Dość szybko na drugim miejscu znalazła się gra erotyczna Subverse. Natomiast cały czas pierwsze miejsce okupowane jest przez jedną z największych niespodzianek tego roku, czyli Valheim. 

Steam to jedna z największych platform do gier. Nie ma co ukrywać, że znalezienie się w gronie dziesięciu najchętniej kupowanych gier na tej platformie może u deweloperów wywołał spory uśmiech na twarzy. Jednak co ciekawe możemy także zobaczyć, w co aktualnie gracze lubią pogrywać. Na nowej liście na pewno nie zabrakło niespodzianek, w tym dosyć egzotycznych.

Listę 10 najchętniej kupowanych gier na Steamie otwiera przebojowe Valheim. Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał o tym tytule, to chyba najlepsza pora wyjść z piwnicy, bowiem budowa osady wokół kultury wikingów jest teraz chyba najchętniej graną grą na świecie. Jednak co najciekawsze tuż pod tytułem Iron Gate AB znalazł się dosyć erotyczny tytuł. Mowa tutaj o nowej grze Subverse, które w ekspresowym tempie wbiła się na drugie miejsce list sprzedaży.

Subverse to oczywiście gra dla dorosłych, w której nie brakuje erotyki. Sam tytuł osadzony jest w realiach science fiction, w których wcielamy się w kapitana statku kosmicznego, wypełnionego ,,najgorętszymi dziewczynami w galaktyce” – przynajmniej tak sugeruje opis gry na Steamie. Aktualnie za grę trzeba zapłacić niecałe 108 złotych, jednak nie jest ona w stu procentach poświęcona erotyce. W grze znajdziemy walki turowe z mieszkańcami innych planet czy pojedynki kosmiczne z innymi statkami.

Na liście TOP10 najlepiej sprzedawanych się gier na Steamie znalazły się aż trzy polskie tytuły. Mowa tutaj o Wiedźminie 3 w edycji gry roku, Cyberpunku 2077 oraz nowym polskim tytule Outriders. Co ciekawe najnowsza produkcja CD Projekt Red otrzymała niedawno nową bardzo dużą aktualizację 1.2, o której więcej przeczytacie tutaj. Wśród chętnie kupowanych ,,gier” na Steamie znalazła się także przepustka do CS:GO – Broken Fang.

Lista dziesięciu najchętniej kupowanych gier na Steamie wygląda następująco

  1. Valheim
  2. Subverse
  3. Valve Index VR Kit
  4. Half-Life: Alyx
  5. Outriders
  6. Grand Theft Auto V
  7. It Takes Two
  8. Operacja Broken Fang do CS:GO
  9. Wiedźmin 3 Dziki Gon – edycja gry roku
  10. Cyberpunk 2077