IzakTV

Strona główna » Gra F1 2019 już dostępna – walcz z rywalami i zdobądź Grand Prix!

Gra F1 2019 już dostępna – walcz z rywalami i zdobądź Grand Prix!

Autor: Marcin Skrętkowicz
F1 2019

Legenda powróciła! Nakładem CDP ukazała się dziś gra F1 2019 – kolejna odsłona wyścigów Formuły 1 od studia Codemasters, zaś z okazji 10 rocznicy marki przygotowano dwa wydania specjalne: Anniversary i Legendary Edition.

Gra F1 2019 jest oficjalnym produktem licencjonowanym przez FIA F1 World Championship, za czym idzie najwyższa jakość odwzorowania każdego z elementu tych zawodów, co ucieszy nawet najbardziej zagorzałych fanów sportów motorowych. Gra zawiera bowiem wszystkie zespoły, kierowców oraz tory aktualnego sezonu Formuły 1.

https://www.youtube.com/watch?v=A7NlCwHLJMY&mc_cid=59a54ca00f&mc_eid=1040eb21a1

Nowa odsłona serii gry F1 to szereg dodatkowej zawartości oraz usprawniona oprawa audiowizualna, w tym ulepszone oświetlenie, dzięki któremu wyścigi nocne nabiorą jeszcze większego realizmu. Twórcy dodali też funkcję automatycznego nagrywania najlepszych powtórek, a także możliwości tworzenia własnych malowań dla bolidów.

Dla polskich fanów studio Codemasters przygotowało lokalną okładkę z najbardziej utytułowanym polskim kierowcą wyścigowym i rajdowym – Robertem Kubicą, który zajął miejsce obok aktualnego mistrza świata – Lewisa Hamiltona. Teraz gracze będą mogli wcielić się w postać polskiego mistrza i samemu zasiąść za kierownicą bolidu Williamsa w walce o Grand Prix największych torów F1.

DROGA DO KARIERY OD F2

Po raz pierwszy w historii serii gra zawiera kompletny sezon Formuły 2 z 2018 roku, który stanowić będzie też wstęp w trybie kariery dla jednego gracza. W wydanej po premierze aktualizacji znajdziemy wszystkie oficjalne trasy, bolidy i kierowców z ubiegłego sezonu F2, a Alex Jacques i Davide Valsecchi będą komentować przebieg naszych zmagań. Sezon F2 2019 zostanie udostępniony bezpłatnie w późniejszym czasie. Wpływ na dobrze poprowadzoną karierę będą mieć nie tylko wygrane wyścigi, ale także dobrze poprowadzone relacje z mediami czy zakupiony sprzęt. Każdy wybór będzie miał znaczenie na rozwój kariery.


WYGRYWAJ NA WŁASNYCH WARUNKACH 

W F1 2019 gracze będą mogą zasiąść za kierownicą maszyny stworzonej specjalnie na potrzeby gry, zaprojektowanej we współpracy z zespołem inżynierów pod kierownictwem Rossa Brawna oraz Pata Symondsa. Bolid otrzyma liczne malowania i dostępny będzie w trybie wieloosobowym.

ZMIERZ SIĘ Z INNYMI KIEROWCAMI

F1 2019 zawiera rozbudowany tryb rozgrywki wieloosobowej, w tym rankingowej. Ścigaj się z graczami z całego świata w cotygodniowych wydarzeniach i ligach. Zdobywaj punkty nawet w 20 ligach jednocześnie, zacieśniając swoją dominację na torze.

ŚCIGAJ SIĘ KLASYKAMI

W jubileuszowej Anniversary Edition do 18 klasycznych, powracających bolidów z poprzedniego sezonu, dołączają nowe, w tym Ferrari F10 i McLaren MP4-25.

LEGENDS EDITION

Przeżyj te same emocje, które odczuwali Ayrton Senna i Alain Prost podczas swojej legendarnej rywalizacji w 1990 roku za sprawą ponad 8 wyzwań wyścigowych, w których zasiądziesz za sterami klasycznych bolidów McLaren MP4/5B i Ferrari F1-90. Dodatkowa zawartość jest dostępna dla posiadaczy wersji Legends Edition.

F1 2019 to najambitniejszy tytuł w historii marki. Za sterami wirtualnych bolidów mogą zasiąść posiadacze PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Dzięki CDP tytuł  z polskimi napisami jest już dostępny w sprzedaży we wszystkich większych sieciach dobrych sklepów z grami.