IzakTV

Strona główna » Gracz zaprojektował nowy wygląd wyszukiwarki serwerów społecznościowych w CS:GO; Projekt robi duże wrażenie!

Gracz zaprojektował nowy wygląd wyszukiwarki serwerów społecznościowych w CS:GO; Projekt robi duże wrażenie!

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO

Od dodania Panoramy do CS:GO minęły trzy lata i nie ukrywajmy, że zmiana była bardzo dobra. Jednak podczas zmian wizualnych nieco ucierpiała wyszukiwarka serwerów społecznościowych, która została nietknięta. Dlatego Valve postanowił wyręczyć pewien fan, który wykonał własną wyszukiwarkę, opartą na aktualnej Panoramie. 

CS:GO w 2018 roku przeszedł sporą zmianę, a do gry wprowadzono Panoramę UI, czyli nowy interfejs, który bardzo przypadł do gustu społeczności. Od tego czasu w grze nie nadeszły wielkie zmiany wizualne i pewne elementy, nie zostały ani trochę zmienione.  Mowa tutaj między innymi o wyszukiwarce serwerów społecznościowych, która wygląda bardzo podobnie do tej, którą znamy na przykład z CS’a 1.6. Valve w tej kwestii nic nie zmieniło, więc postanowił to zrobić pewien gracz, który odwalił kawał dobrej roboty.

Gracz, który znany jest jako biboetzke przygotował specjalną prezentację, która pokazuje, jak według niego powinna wyglądać wyszukiwarka serwerów społecznościowych. Oprócz kolorystyki, która oparta byłaby na panoramie, projektant dorzucił także między innymi widoczne filtry czy możliwość dodania opisów serwera. Oprócz tego widzimy skróconą listę graczy, lokalizację serwera oraz wykres z aktualnym pingiem. Całość robi wrażenie i aż prosi się o dodanie do CS:GO.

Pełną prezentacją z przedstawienia, jak według biboetzke powinna wyglądać wyszukiwarka serwerów społecznościowych w CS:GO znajdziecie tutaj.