IzakTV

Strona główna » Graj w grudniu z kalendarzem adwentowym eWinnera

Graj w grudniu z kalendarzem adwentowym eWinnera

Autor: Krzysztof Sarna

Nadszedł grudzień, ostatni miesiąc roku, a co zatem idzie – okres Adwentu. Nie inaczej jest w przypadku zakładów bukmacherskich na eWinnerze. Przez dwadzieścia cztery dni, zaczynając od dzisiaj będzie miał miejsce TYPowy Kalendarz Adwentowy. Trzeba przyznać, że eWinner się postarał.

Kalendarz adwentowy zazwyczaj kojarzy nam się ze świętami i czekoladkami w środku, a także odliczaniem i oczekiwaniem na Święta Bożego Narodzenia. Taka opcja najczęściej sprawdza się u dzieci. eWinner jednak przygotował coś na ten wzór, ale dla dorosłych, a będzie nim TYPowy Kalendarz Adwentowy.

A więc o co dokładnie chodzi? Codziennie, zaczynając od dzisiaj, czyli 1 do 24 grudnia będzie można rozpakować jeden prezent, który będzie krył różnego rodzaju promocje, czy też bonusy. Zerknijmy przykładowo na to, co znalazło się u mnie. W środku zastałem: 60 PLN NA LIGĘ MISTRZÓW GRAJ BEZ RYZYKA. Zauważmy, że wszystkie bonusy są uzależnione od danego dnia, a przecież dzisiaj rozgrywa się aż osiem spotkań spod szyldu UEFA.

Z pewnością możemy spodziewać się mega ciekawych propozycji, tym bardziej że grudzień będzie intensywnym miesiącem pod względem przeróżnego rodzaju rozgrywek. Warto nadmienić, że w nadchodzący weekend będą miały miejsce finały Polskiej Ligi Esportowej, a więc fani gier komputerowych na pewno znajdą coś dla siebie.

Promocję związaną z kalendarzem adwentowym znajdziecie pod tym linkiem.

Przypomnijmy, że IzakTV został partnerem eWinner. Jeżeli zarejestrujecie się z tego linku, to otrzymacie zwrot nawet do 155 złotych za pierwszy zakład. Więcej informacji o promocji możecie znaleźć tutaj.