IzakTV

Strona główna » grux uzupełnia skład North

grux uzupełnia skład North

Autor: Michał Maćkowski
North

Nowy sezon już praktycznie wystartował, a North w idealnym momencie ogłosiło swojego piątego zawodnika. Ostatnim elementem duńskiej organizacji został Denis “grux” Gutaj.

North pod listopada ubiegłego roku postanowiło zrobić roszady w swoim składzie CS:GO i zmodernizować nieco swoje działania. Tak o to duńska organizacja rozpoczęła uzupełnianie składu o młodzież, a pierwszym nowym nabytkiem został Duńczyk – Kristoffer “Kristou” Aamand. Oprócz  19-latka na testach przebywał w tym samym czasie również Rasmus “kreaz” Johansson, któremu jednak ostatecznie nie udało się wywalczyć miejsce w podstawowej piątce North.

Zatem cały czas w duńskiej organizacji brakowało zawodnika, jednak wszystko stało się dzisiaj jasne. Piątym elementem nowego zespołu został Denis “grux” Gutaj, który w tamtym roku głównie reprezentował barwy Smash. Co ciekawe 21-letni Szwed miał okazję grać w składzie razem z Sebastianem “Neexem” Trelą.

Po wypróbowaniu wielu graczy, bardzo się cieszę, że mogę powitać Denisa “gruxa ”Gutaj w barwach North.  Denis jest graczem, którego nasze narzędzie do scoutingu i rozwoju podkreśliło, jako posiadające odpowiednie cechy w grze do roli, której potrzebowaliśmy. Podczas przedłużonego okresu próbnego z zespołem, grux zrobił na nas wrażenie”- mówi szef ds. operacji e-sportowych w North – Graham Pitt.

Skład North od teraz wygląda następująco:

  • Nicklas “gade” Gade
  • René “cajunb” Borg
  • Jonas “Lekr0” Olofsson
  • Kristoffer “Kristou” Aamand
  • Denis “grux” Gutaj
  • Jimmy “Jumpy” Berndtsson (trener)