IzakTV

Strona główna » Happy wzmocni Team Secret?

Happy wzmocni Team Secret?

Autor: Paweł Wilk

Od 19 stycznia trwają poszukiwania następcy Rigona “rigoNa” Gashiego przez Team Secret. Według Guillaume “neLa” Canelo zespół Filipa “tudsoNa” Tudeva testuje Vincenta “Happy’ego” Schopenhauera.

Trzeba przyznać, że potencjalne dołączenie Francuza do drużyny okazałoby się świetną okazją dla pozostałych zawodników, by uczyć się od osoby bardzo doświadczonej. Były reprezentant Team LDLC, Team Vitality czy Envy ma na swoim koncie wiele międzynarodowych triumfów, w tym także na imprezach z rangą Major. Niestety kariera 28-latka mocno wyhamowała. Jeszcze do końca 2018 roku występował w Vitality, ale później ekipa zdecydowała się na poważne zmiany, a Schopenhauer wylądował na ławce rezerwowych. Kilka miesięcy przerwy wystarczyło, by Happy stał się członkiem świeżo odbudowanego LDLC. Niestety piątka Francuzów totalnie zawiodła, co skończyło zakontraktowaniem aż nowych czterech nazwisk. Dla Vincenta znowu zabrakło miejsca.

Być może Francuz odnajdzie się wśród młodych i jeszcze głodnych wyników zawodników. Europejski miks pod banderą Secret występuje od listopada 2019 roku i ciągle czeka na swój pierwszy sukces. Na pewno w tym nie pomogło odejście Rigona “rigoNa” Gashiego, dla którego ważniejsza pozostała edukacja.

Potencjalny skład Team Secret:

  • Dionis “sinnopsyy” Budeci
  • Flatron “juanflatroo” Halimi
  • Guy “anarkez” Trachtman
  • Filip “TUDSON” Tudev
  • Vincent “Happy” Schopenhauer