IzakTV

Strona główna » HEN1 wylądował na ławce rezerwowych FURII

HEN1 wylądował na ławce rezerwowych FURII

Autor: Krzysztof Sarna

Wszystko stało się jasne! Wiele osób w ostatnim czasie zastanawiało się, co stanie się z jednym z zawodników FURII. Teraz już wiemy, że Henrique “HEN1” Teles przeszedł na ławkę rezerwowych.

Sporo w ostatnim czasie mówiło się o potencjalnych ruchach związanych z HEN1M w szeregach FURII. Oliwy do ognia dodatkowo dodawał fakt, że w planach przecież była aranżacja nowego zawodnika. Teraz nie ma to już żadnego znaczenia, ponieważ jeden z braci Teles pożegnał się z głównym składem.

HEN1 od 23 września 2019 roku był aktywną częścią FURII. Jednak już od jakiegoś czasu mówiło się o potencjalnych zmianach z Telesem w roli głównej. Natomiast to, co osiągnął w barwach brazylijskiej organizacji to całkowicie jego. Zawodnik z kraju Kawy wygrał 12. sezon ESL Pro League, DreamHacka Open Summer 2020 czy też DreamHacka Masters Spring 2020. Wszystkie te turnieje były rozgrywane dla regionu północnoamerykańskiego.

Kolejne pogłoski mówią także, że 25-latek może być zaangażowany w projekt Raphaela “cogu” Camargo. Ponoć w tej ekipie ma występować piątka zawodników, którzy jeszcze do niedawna grali pod sztandarem MIBR. FURIA postanowiła nie utrudniać Telesowi zadania związanego z kwestią nowej drużyny. To z kolei oznacza, że kwestia ponownej gry braci Teles jest niewykluczona.

Oczywiście przez to, że HEN1 przeszedł na ławkę rezerwowych w składzie pozostała luka. Ta jednak powinna zostać szybko wypełniona przez Paytyna “Juniora” Johnosna. Amerykanin aktualnie pełni swoją posługę w Triump. Warto także dodać, że jest typowany jako gracz, którego warto będzie śledzić przez zawodników z najlepszej dwudziestki 2020 roku.

W obliczu zaistniałej sytuacji skład FURII prezentuje się następująco:

  • 🇧🇷Andrei “arT” Piovezan
  • 🇧🇷Yuri “yuurih” Santos
  • 🇧🇷Vinicius “VINI” Figueiredo
  • 🇧🇷Kaike “KSCERATO” Cerato
  • 🇧🇷Nicholas “guerri” Nogueira – trener
  • 🇧🇷Henrique “HEN1” Teles – ławka rezerwowych