IzakTV

Strona główna » Honoris, czyli nowa organizacja legend VP – TaZa i NEO!

Honoris, czyli nowa organizacja legend VP – TaZa i NEO!

Autor: Piotr Ossowski
Honoris.gg

O godzinie 18 odbyła się konferencja prasowa, która miała przedstawiać wszelkie szczegóły dotyczące ujawnienia się organizacji esportowej, które właścicielami są Wiktor “TaZ” Wojtas i Filip “NEO” Kubski.

Na początku warto wspomnieć o frekwencji. W szczytowym momencie transmisję oglądało 4600 osób, a całe show prowadził Łukasz “Hermes” Pożyczek.

Wprawne oko widza mogło wypatrzeć, że za plecami TaZa widniała lodówka RedBulla, co dało jasny sygnał, że będzie to bardzo ważny sponsor tej organizacji. Drużyna dwóch legend jest pierwszą taką w Polsce, która posiada taką współpracę. Filip Kubski stwierdził:

Tam gdzie pojawia się Redbull, tam jest potencjał na niecodzienne wyniki.

Jak się okazuje, już oficjalnie – drużyna będzie nazywać się Honoris, a skrót będzie brzmieć HNRS. Logiem będzie litera H podzielona na dwa, co ma symbolizować dwie osoby, założycieli podający sobie po latach ręce. Barwy to szary oraz granatowy.

Koszulka również jest już zaprojektowana, postawiono na minimalistyczny i prosty design, ale wszystko składa się w jedną efektowną całość.

Podczas konferencji TaZ wspomniał, że proces wybierania zawodników był bardzo długi. Trwało to prawie cztery miesiące, a pierwsze przesłanki padły już pod koniec istnienia ARCY. Podkreślił także, że duże podziękowania należą się Olkowi “hadesowi” Miśkiewiczowi, który miał swój spory wkład w budowę ekipy. Ten zaproponował zarówno Prism’a, jak i reiko.

Jak sam NEO powiedział:

Jest to zespół z potencjałem na sukcesy

  • Liczba testowanych zawodników zamknęła się w dziesięciu. Bardzo ważnym aspektem w wyborze był charakter – stwierdził TaZ.
  • Pierwszym występem Honoris będzie udział w Home Sweet Home Cup. Debiut drużyny będzie miał miejsce 21 maja o 12:20, kiedy to Polacy podejmą forZe. Poza Rosjanami w grupie Honoris znalazły się też c0ntact Gaming oraz Syman Gaming.
  • Podczas konferencji padło pytanie o poszerzony roster do 6-7 zawodników. NEO zdecydowanie jednak odpowiedział, że Honoris na razie będzie się skupiać na obecnej piątce.
  • Ważną informacją jest fakt, że prowadzącym w HNRS będzie Wiktor “TaZ” Wojtas.

Przypomnijmy zestawienie, które będzie reprezentować barwy Honoris:

  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Filip “NEO” Kubski
  • Daniel “STOMP” Płomiński (ex-Illuminar)
  • Wojciech “Prism” Zięba (grał w Together Esports oraz Pompa Black)
  • Kamil “reiko” Cegiełko (ex-Codewise Unicorns)

Trenera na ten moment brak.

Linki do mediów społecznościowych Honoris:

FB: [KLIK]
TT: [KLIK]