IzakTV

Strona główna » Hooch trenerem Winstrike

Hooch trenerem Winstrike

Autor: Paweł Wilk

Były reprezentant m.in. Virtus.pro i Gambit zdecydował się zmienić profesję i dołączył do Winstrike jako trener. Dmitry “hooch” Bogdanov będzie pomagał dywizji rodzimej organizacji.

Rosjanin swoją przygodę z Counter-Strike rozpoczął w 2004 roku od platformy 1.6, gdzie występował w wielu drużynach, a kibicom najbardziej powinny się kojarzyć nazwy MeeyYourMakers i Virtus.pro. Później, jak większość innych zawodników, zdecydował się przenieść na Global Offensive. W 2016 roku 32-latek zawitał do Gambit i nawet miał okazję zagrać na dwóch Majorach, na ESL One Cologne nawet awansował do ćwierćfinału. Później jego kariera wyglądał tylko gorzej, co skończyło się pod koniec 2019 roku brakiem pracodawcy. Kilka tygodni później zapadła decyzja o podjęciu nowych wyzwań.

Obecnie Winstrike prezentuje się dużo gorzej niż z okresu, gdy w dywizji oglądaliśmy Rosjan dowodzonych przez Kirilla “Boombl4” Mikhailova. Skład Vlаdуslаva “bondika” Nеchуроrchuka dopiero zaczyna odbudowę i kompletowanie składu. Pomóc w tym ma właśnie Bogdanov, który posiada ogromne doświadczenie i może okazać się dobrym nauczycielem dla młodych zawodników. Jest na czym pracować, bowiem Winstrike znajduje się dopiero na 56 miejscu w rankingu HLTV.org.

Aktualny skład Winstrike:

  • Vladyslav “bondik” Nechyporchuk
  • Viktor “Lack1” Boldyrev
  • Aleksey “El1an” Gusev
  • Aidyn “KrizzeN” Turlybekov – wypożyczony z AVANGAR
  • Abay “Hobbit” Khasenov – wypożyczony z HellRaisers
  • Dmitry “hooch” Bogdanov – trener