Hoop3k_ triumfatorem drugiej kolejki Fortnite Fun League Polska!

Autor: Marcin Skrętkowicz
fortnite fun league polska

Michał „Hoop3k_” Jurek z Team Kinguin wygrał drugą kolejkę Fortnite Fun League Polska. Na drugim miejscu zmagania zakończył „RICHART”, a podium zamknął były gracz OnFire – „Daav”.

Wszystkie trzy czwartkowe gry były bardzo wyrównane i w każdej wyłonił się inny triumfator. Podczas pierwszej rozgrywki najlepszy był „RICHART”, który zdobył zaledwie jednego fraga. Druga gierka miała z całkiem inny przebieg. Zwycięzcą był „Nero” reprezentujący znaną organizację Team Kinguin, a „RICHART” był dopiero dziewiąty, co znacznie zmniejszyło jego szanse na końcowy triumf podczas ostatniego dnia ligi. Trzecią, ostatnią i decydującą gierkę wygrał „Daav”. Podczas swojej zwycięskiej rozgrywki zdobył on aż trzy fragi, co pozwoliło mu na zajęcie miejsca na podium w klasyfikacji generalnej drugiej kolejki (3. miejsce).

Okazało się jednak, że kto inny prezentował najbardziej równą formę spośród wszystkich graczy w trakcie drugiej kolejki Fortnite Fun League Polska. Był to Michał „Hoop3k_” Jurek reprezentujący, podobnie jak „Nero”, Team Kinguin. Jurek zajmował w czwartek kolejno miejsca: 13., 4. oraz 23. lecz stosunkowo duża liczba zdobytych fragów (20) pozwoliła mu na utrzymanie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej 2. kolejki naszej ligi.

Michał Jurek zakończył zmagania z dorobkiem 334 punktów. O piętnaście mniej zgromadził „RICHART”, a na 277 punktach zamknęła się zdobyć „Daav’a”.