IzakTV

Strona główna » HyperX ogłasza swojego nowego ambasadora, piłkarza Casemiro

HyperX ogłasza swojego nowego ambasadora, piłkarza Casemiro

Autor: Marcin Skrętkowicz
HyperX

HyperX właśnie powiększył listę swoich gamingowych ambasadorów o jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk piłkarskich na świecie: Casemiro. Reprezentant drużyny narodowej Brazylii będzie od teraz używał wysokiej jakości peryferiów HyperX podczas wirtualnych rozgrywek.

Casemiro to gracz ambitny i dążący do sukcesu na boisku, a oprócz tego swoją determinację i wolę zwycięstwa przenosi do swoich ulubionych gier FPS i koszykarskich. Casemiro dołącza do grona ambasadorów HyperX, takich jak amerykański raper Post Malone czy inni profesjonalni piłkarze z całego świata, jak reprezentant Niemiec oraz Borussi Dortmund Marco Reus czy też Dele Alli, reprezentant Anglii grający na co dzień w Totenham Hotspurs.

“HyperX i ja mamy ze sobą coś wspólnego – poważnie podchodzimy do wyzwań. Za każdym razem gdy gram mając do dyspozycji akcesoria HyperX, zdaję sobie sprawę, że ich rozwiązania są zarazem niezawodne i dostarczają najlepszych wrażeń z rozgrywki. Dlatego identyfikuję się z tą marką” – mówi Casemiro.

“Casemiro charakteryzuje wysoki poziom gry, siła, szybkość, wytrzymałość i celność – podobnie jak produkty HyperX. Ta współpraca podkreśla nasze zaangażowanie w gry i możemy być dumni mając jako reprezentanta naszej kampanii „We’re All Gamers” sportowca tej skali, zwycięzcę czterech edycji Ligi Mistrzów” – mówi Paul Leaman, Vice President w HyperX w regionie EMEA