IzakTV

Strona główna » IEM KATOWICE 2020

IEM KATOWICE 2020

Autor: Sergiusz Lelakowski

[vc_row][vc_column][vc_tta_tabs color=”orange” active_section=”1″ no_fill_content_area=”true”][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-info-circle” add_icon=”true” title=”Informacje” tab_id=”1498815527519-154a1d48-6a5290cd-f383″][vc_column_text]

Lokalizacja:Katowice
Format rozgrywek:Faza Grupowa + Faza Pucharowa
Liczba uczestników:16
Pula nagród:500 000$
Data:24.02.2020 – 01.03.2020

Uczestnicy

Grupa A

NiP

Vitality

 

Astralis

Cloud9
  • nawwk
  • Lekr0
  • REZ
  • twist
  • Plopski
  • THREAT (trener)
  • apEX
  • RpK
  • ALEX
  • shox
  • ZywOo
  • XTQZZZ (trener)
  • dupreeh
  • Magisk
  • device
  • gla1ve
  • Xyp9x
  • zonic (trener)
  • floppy
  • oSee
  • JT
  • motm
  • Sonic
  • T.c (trener)

Natus Vincere

 

FaZe

 

Renegades

fnatic
  • Boombl4
  • electronic
  • s1mple
  • Perfecto
  • flamie
  • B1ad3 (trener)
  • NiKo
  • coldzera
  • broky
  • rain
  • olofmeister
  • YNk (trener)
  • dexter
  • INS
  • Sico
  • malta
  • Hatz
  • flusha
  • JW
  • Golden
  • Brollan
  • KRIMZ
  • Samuelsson (trener)

Grupa B

100 Thieves

G2

 

mousesports

TYLOO
  • AZR
  • Gratisfaction
  • jkaem
  • jks
  • Liazz
  • kassad (trener)
  • huNter-
  • nexa
  • kennyS
  • JaCkz
  • AmaNEk
  • maLeK (trener)
  • ropz
  • chrisJ
  • karrigan
  • frozen
  • woxic
  • Rejin (trener)
  • somebody
  • Attacker
  • Freeman
  • Summer
  • xeta
  • ryk (trener)

MAD Lions

 

 

Liquid

 

Virtus.pro

 

Evil Geniuses
  • acoR
  • sjuush
  • HUNDEN
  • Bubzkji
  • roeJ
  • peacemaker (trener)
  • Stewie2K
  • EliGE
  • Twistzz
  • NAF
  • nitr0
  • adreN (trener)
  • qikert
  • JAME
  • SANJI
  • buster
  • AdreN
  • dastan (trener)
  • CeRq
  • tarik
  • Brehze
  • stanislaw
  • Ethan
  • ImAPet (trener)

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Faza Grupowa” tab_id=”1582496107996-90832108-5126″][vc_column_text]

Poniedziałek (24 luty)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
12:00 (BO3)NiP0:2VitalityMecz grupy A
12:00 (BO3)Astralis2:0Cloud9Mecz grupy A

 

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
15:30 (BO3)Natus Vincere2:1FaZeMecz grupy A
15:30 (BO3)Renegades0:2fnaticMecz grupy A

 

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
19:00 (BO3)100 Thieves0:2G2Mecz grupy B
19:00 (BO3)mousesports2:0TYLOOMecz grupy B

Wtorek (25 lipca)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
12:00 (BO3)Liquid2:0Virtus.proMecz grupy B
12:00 (BO3)Evil Geniuses2:1MAD LionsMecz grupy B

 

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
15:30 (BO3)Astralis2:0VitalityPierwszy półfinał górnej drabinki grupy  A
15:30 (BO3)NiP2:0Cloud9Pierwszy ćwierćfinał dolnej drabinki grupy A

 

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
19:00 (BO3)Natus Vincere1:2fnaticDrugi półfinał górnej drabinki grupy  A
19:00 (BO3)FaZe2:0RenegadesDrugi ćwierćfinał dolnej drabinki grupy A

Środa (26 lipca)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
12:00 (BO3)100 Thieves2:0TYLOOPierwszy ćwierćfinał dolnej drabinki grupy B
12:00 (BO3)Virtus.pro1:2MAD LIONSDrugi ćwierćfinał dolnej drabinki grupy B

 

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
15:30 (BO3)G22:1mousesportsPierwszy półfinał górnej drabinki grupy  B
15:30 (BO3)NiP0:2Natus VincerePierwszy półfinał dolnej drabinki grupy A

 

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
19:00 (BO3)Liquid2:1Evil GeniusesPółfinał górnej drabinki grupy B
19:00 (BO3)Vitality1:2FaZeDrugi półfinał dolnej drabinki grupy A

Czwartek (27 lipca)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
12:00 (BO3)100 Thieves2:1Evil GeniusesPierwszy półfinał dolnej drabinki grupy B
12:00 (BO3)MAD Lions0:”2mousesportsDrugi półfinał dolnej drabinki grupy B

 

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
15:30 (BO3)Astralis2:0fnaticFinał górnej drabinki grupy A
15:30 (BO3)Natus Vincere2:1FaZeFinał dolnej drabinki grupy A

 

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
19:00 (BO3)G22:0LiquidFinał górnej drabinki grupy B
19:30 (BO3)100 Thieves2:1MousesportsFinał dolnej drabinki grupy B

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-calendar” add_icon=”true” title=”Faza Pucharowa” tab_id=”1498815530931-2b8fd4c0-c47990cd-f383″][vc_column_text]

Piątek (28 luty)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
15:00 (BO3)Team Liquid0:2Natus VincerePierwszy ćwierćfinał
18:55 (BO3)Fnatic2:0100 ThievesDrugi ćwierćfinał

Sobota (29 luty)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
15:00 (BO3)G2 Esports2:1fnaticPierwszy półfinał
18:55 (BO3)Astralis0:2Natus VincereDrugi półfinał

Niedziela (1 marzec)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
17:00 (BO3)G20:3Natus VincereFinał

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-question-circle” add_icon=”true” title=”Klasyfikacja Końcowa” tab_id=”1499100891614-5a75dd6f-8d0390cd-f383″][vc_column_text]

MiejsceDrużynaWygrana
1.Natus Vincere250 000$
2.G2100 000$
3-4.Astralis, fnatic40 000$
5-6.100 Thieves, Liquid15 000$
7-8.mousesports, FaZe7000$
9-12.NiP, Vitality4000$
13-16Renegades, Cloud9, TYLOO, Virtus.pro2500$

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][gameland_block_9 section_title=”Najnowsze informacje związane z IEM Katowice 2020″ post_tag_slug=”KATOWICE” post_limit=”6″ post_paging=”footer_paging”][/vc_column][/vc_row]